Zobaczcie trailer Bridget Jones's Baby!

Po takim przedsmaku nie możemy się doczekać całości!

Zobaczcie trailer Bridget Jones's Baby!

To już 15 lat lat temu ukazał się Pamiętnik Bridget Jones opowiadający historię powiedzmy sobie, mało ogarniętej pani dziennikarz. Po długiej przerwie, na ekranach kin niebawem zagości 3 część jej losów i zapowiada się, że będzie równie ciekawie.

Zobaczcie także: Co o singielkach sądzą główni bohaterowie serialu "Singielka"?

Czego możemy się spodziewać? Bridget ponownie korzysta z uroków bycia singlem, wśród których nie brakuje mocnych imprez. Pokazano także drugą stronę tego stanu, czyli samotność i pustkę, na co jedynym lekarstwem jest mężczyzna.

Spodziewacie się, że to jest temat przewodni?

Otóż nie, bowiem w filmie pojawia się... dziecko! Bridget Jones, w której rolę wciela się oczywiście Renee Zellweger zachodzi w ciążę! I tutaj dopiero zaczynają się problemy, ponieważ bohaterka nie wie, kto jest ojcem dziecka - Mark Darcy, w tej roli Colin Firth, czy Jack Qwant grany przez Pattricka Dempseya? Co ciekawe, w filmie pojawia się także Ed Sheeran.

Film będzie miał światową premierę już 13 maja, ale jeszcze nie znamy daty, kiedy pojawi się w Polsce.

Zobaczcie także: "Ciemniejsza strona Greya" - zobaczcie gorące zdjęcia z planu

Nie możemy się już doczekać. Czy produkcja powtórzy sukces poprzednich części? Czy to będzie kolejny kultowy film na "babskie spotkania"?

Tymczasem zobaczcie trailer:Zobaczcie także:Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Czwartek 24.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Looking for unique baby names? Choosing your baby’s name is one of the most important decisions you’ll make as a new parent, so clickhttps://unique-girlnames.com of we have and hopefully you’ll find the perfect unique baby name for your newborn.
Dodano: 2018-10-01 06:18:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
wychodzi na to, że film już kompletnie nic wspólnego nie ma z trzecią częścią przygód Bridget ( mam na myśli książkę). w książce Bridget jest wdową po Marku, z dwójką małych dzieci i przeżywa różne perypetie. dlaczego ktoś pomyślał, że fajniejsze będzie zrobić z niej bździągwę, która nie wie, z kim jest w ciąży?
Dodano: 2016-04-02 18:17:09 Zgłoś nadużycie
Anonim
Przecież połowa z przepytanych to geje.
Dodano: 2016-03-25 19:14:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×