Zobaczcie zwiastun filmu o Amy Winehouse

Postanowiono zekranizować życie gwiazdy. Obejrzyjcie trailer tej produkcji.

Amy Winehouse

Jak wiadomo, show - biznes bywa okrutny. Wiele gwiazd chce na siłę być sławnym, a innym przychodzi to z łatwością, lecz wytrwanie w tym świecie wymaga naprawdę dużej odporności psychicznej. Nie wszyscy radzą sobie z popularnością. Amy Winehouse była niezwykle wrażliwa, a do tego posiadała ogromny talent. Mówiło się o tym, że już jako dziesięciolatka myślała o samobójstwie, lecz nikt nie brał pod uwagę, że te może to kiedyś wcielić w życie, choć borykała się z bulimią i nieobce były jej narkotyki oraz alkohol. Kiedy oglądaliśmy zdjęcia z imprez można było się spodziewać, że tak naprawdę w jej życiu dzieje się coś niedobrego. 

23 lipca 2011 roku dotarła do nas informacja, że Amy została znaleziona w swoim domu w Londynie. Nie żyła. Jej ciało spoczęło na cmentarzu żydowskim. Za przyczynę zgonu uznano spożycie zbyt dużej ilości alkoholu, co doprowadziło do wstrząsu.

Cały świat niesamowicie przeżył stratę takiej osobowości i pomimo upływu lat nie zapomniał o niej. Asif Kapadia postanowił podjąć się stworzenia filmu o Amy Winehouse. W produkcji znajdziemy prywatne materiały w postaci zdjęć i nagrań. To na pewno będzie niezwykły film zwłaszcza dla fanów artystki, którzy chcieliby wiedzieć jaka na co dzień była Amy.Pojawił się już pierwszy zwiastun produkcji. Zobaczcie:Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 03.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×