Zwiastun "50 twarzy Greya" już jest!

Nie wiecie jeszcze co będziecie robić w najbliższe walentynki? Może warto wybrać się do kina...

Zwiastun "50 twarzy Greya" już jest!

Zwiastun "50 twarzy Greya" już jest!

14 lutego do kin wejdzie długo oczekiwana ekranizacja rozchwytywanej książki "50 twarzy Greya" autorstwa E. L. James, która w swoim czasie zrobiła wiele szumu w mediach. Już w pierwszych trzech miesiącach powieść rozeszła się w Stanach Zjednoczonych w dwudziestomilionowym nakładzie. Na całym świecie książka sprzedała się w liczbie ok. 70 mln egzemplarzy. 

Tak to  już jest z "literaturą zakazaną", pełną namiętności, żaru i perwersji... Dobrze, że za pokątne czytanie owej literatury, nie grozi kara śmierci, jak za czasów Markiza de Sade'a i jego obrazoburczej dla wielu książki "Sto dwadzieścia dni Sodomy".

Historia młodej studentki literatury i wziętego biznesmena nie jedną osobę przyprawiła o płomienne rumieńce. Do tej pory obrazom opisywanym przez autorkę, życie i koloryt mogła nadać jedynie nasza wyobraźnia. Stan rzeczy odmieni ekranizacja, która poda nam wszystko jak na tacy. Czy twórcy sprostają naszym oczekiwaniom?

W sieci pojawił się właśnie pierwszy oficjalny zwiastun filmu, w którym główne role zagrają Dakota Johnson i Luke Grimes. Tłem muzyczny dla zapowiedzi stał się specjalnie przerobiony na potrzeby filmu kawałek "Crazy in Love", hit Beyonce sprzed 11 lat - trzeba przyznać, że wprawia w pożądany nastój.

Zobaczcie przedsmak premiery, która będzie pretendować do najbardziej obleganych w nadchodzącym roku! Ciekawe czy ekranizacja dorówna sukcesem publikacji... Podzielcie się z nami swoimi odczuciami!
Poznajcie gwiazdy, które lubią zabawki... erotyczne!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 25.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Głównej roli nie gra Luke Grimes tylko Jamie Dornan!
Co do zwiastunu to jest świetny. Niezwykła chemia na ekranie między Jamie'm a Dakotą. Chłopak Johnson był tak o nią zazdrosny, że para się rozstała. I nie dziwię się. Nie raz jak oglądam wywiady Jamie'ego i Johnson to widzę "to coś" co nie mają aktorzy grający kochanków z nimi jest inaczej.
Jeśli chodzi o obsadę to Luke Grimes i Rita Ora grają rodzeństwo Grey'a. Jeszcze do tego dojdzie przeze mnie uwielbiany Max Martini jako ochroniarz to już jedną nogą jestem w kinie. Czekam z niecerpliwością!
Dodano: 2014-08-05 16:33:26 Zgłoś nadużycie
Laran
Grunt czy będzie to dobry film... Jeśli tak samo dobry jak książka, to ja dziękuję
Dodano: 2014-07-28 17:29:52 Zgłoś nadużycie
Aurora
Na FB, Twitterze i w mojej głowie trwa wrzawa, czy to aby na pewno udany obór kadry aktorskiej, ale przecież to ni o typ urody tylko chodzi. Grunt, czy na ekranie będzie między nimi chemia :))
Dodano: 2014-07-28 07:33:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×