Zyskaj nowych followersów. Mamy dla Ciebie mobilną radę prosto z przyszłości social mediów

Zobacz, jak zostać medialną królową.

motorola mk.jpg

Instagram, facebook, youtube, snapchat. Współczesne kobiety kochają social media. Nie chodzi wyłącznie o perfekcyjne selfie. To nowy sposób na przekazywanie i pozyskiwanie informacji, a także pokazanie swojej osobowości. Chcesz mieć więcej lajków i grono nowych followersów? Zobacz, jak wyprzedzić trendy i pokazać się z najlepszej strony. Wejdź do świata social masterek. 

Bez tytułu.jpg


Myśl perspektywicznie 


Wyobraź sobie swoich obserwatorów, którzy widzą świat twoimi oczami. To możliwe. Zacznij nagrywać dla nich filmy w 360 stopniach. Potrzebujesz do tego smartfona Motorola moto z2 play, który współpracuje z modułami. Jednym z nich jest kamerka – Moto 360 Camera. Uchwyć dzień taki, jaki jest w 100 procentach, bez cenzury i zbędnego retuszu. Zobaczysz, followersi zakochają się w nowej formie przekazu i będą mogli cię lepiej poznać. 

Życie na kontrolowanym

Bez obawy, chodzi o kontrolę na własne życzenie. Jeżeli chcesz założyć kanał na youtubie albo już go masz i marzysz o większej rozpoznawalności - pokaż, jak wygląda twój dzień. Z Moto 360 Camera możesz zrobić to lepiej. Tzw. daily vlogi w sieci mają ogromną rzeszę fanów. Pracujesz w ciekawym miejscu? Jesteś na weekendowym wypadzie z przyjaciółmi? A może znalazłaś najlepszą knajpę w swoim mieście? Zaprezentuj to! Na okrągło. 

1545.jpgPozytywna energia 


Kobiety powinny się wspierać, prawda? Zarażaj je pozytywną energią. Wskazuj drogę, motywuj. Może dla kogoś staniesz się wzorem do naśladowania. Pełna pozytywnej energii musisz być ty i nieodłączny element każdej social masterki – twój telefon. Kiedy po dziesiątej relacji bateria prosi o pomoc, podłącz do moto z2 play moduł TurboPower Pack i zacznij znów działać na pełnych obrotach. Tak jak twój smartfon. Pokaż, czym jest girl power!

UWAGA - KONKURS!


Udostępnij swoją stylizację w formie kolażu z telefonem Motorola i wygraj! Na Wasze zdjęcia czekamy pod naszym postem konkursowym na Facebooku TUTAJ do 20 grudnia 2017 roku!

Najlepsze zgłoszenie konkursowe zostanie nagrodzone telefonem Motorola Moto G5S 3GB/32GB. Mamy też dla Was 2 nagrody pocieszenia w postaci zestawu gadżetów marki.

Zdjęcia telefonu Motorola do aranżacji kolażu są do pobrania TUTAJ.

Pobierz regulamin konkursu TUTAJ.

WYNIKI KONKURSU

Nagrody w konkursie otrzymują:

1. miejsce: Beata z Sochaczewa

2. miejsce: Magda z Warszawy

3. miejsce: Agata ze Zgierza


Gratulujemy! :)

MK.jpg


Dodał(a): Izabela Popko , Piątek 08.12.2017 (aktualizacja: 2018-01-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×