3 zastosowania spermy, o których nie miałaś pojęcia

Możecie być w szoku.

3 zastosowania spermy, o których nie miałaś pojęcia

Niby mówi się, że "nic co ludzkie nie jest nam obce", ale... niektóre zastosowania spermy naprawdę są zaskakujące.

Sperma leczy depresję?


Badania przeprowadzone przez Gordona Gallupa i Rebeccę Burch z State University od New York oraz Stevena Platka z University of Liverpool wykazały, że kobiety, które miały styczność ze spermą, rzadziej popadały w depresję. Dlaczego? Podobno sekret leży w związkach chemicznych, które zawiera, np. estronie, który poprawia nastrój oraz oksytocynie, czyli hormonowi miłości, czy melatoninie mającej działanie nasenne.

Zobaczcie także: 8 ciekawostek o seksie, które mogą cię zaskoczyć

Ciążowe antidotum


Następne badania przeprowadzone przez Gordona Gallupa wraz z Jeremym Atkinsonem wykazały, że sperma może pomagać kobietom w ciąży cierpiącym na mdłości. Podobno ta przypadłość rzadziej pojawiała się u kobiet, które zaszły w ciążę drogą naturalną niż u tych, które zaszły w ciążę dzięki skorzystaniu z metody in vitro.

Zobaczcie także: Pierścień erekcyjny - jak go używać?

Sprawdza się jako... dodatek do potraw?


Paul `Fotie` Photenhauer, autor książki "Natural Harvest - A Collection of Semen-Based Recipes" twierdzi, że sperma zasługuje na uwagę także ze względu na cudowną konsystencję i co najważniejsze... na złożony i rozwijający się smak!

Zobaczcie także:Źródło: cosmo.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 27.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Powiedzcie to mojej żonie... Jeszcze mi nigdy nie obciągnęła do końca. Dobrze, że mam przychylne znajome, które mi nie pozwolą uschnąć.
Dodano: 2016-01-31 04:04:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Seksfakty, których nie znacie

    Intrygujący seks

    Istnieje wiele ciekawostek związanych ze współżyciem i seksem ogólnie. Niektóre z nich bywają zaskakujące i czasami nawet lekko obrzydliwe, ale z pewnością są bardzo interesujące. czytaj więcej

  • Dzieci z banku spermy

    Dzięki bankom spermy tysiące par na świecie zostało rodzicami. New York Times zauważył jednak naukowe konsekwencje oddawania spermy. czytaj więcej