5 przyczyn problemów z erekcją

Żartobliwie mówi się, że mężczyzna zawsze „jest gotowy”, lecz co zrobić, kiedy pojawiają się problemy z erekcją? Zobaczcie, jakie mogą być tego powody i jak sobie z nimi radzić.

5 przyczyn problemów z erekcją

5 przyczyn problemów z erekcją


Przyjęło się mówić, że to zazwyczaj kobieta nie chce uprawiać seksu, bo "boli głowa", ma okres, czy jeszcze wiele innych powodów, lecz co zrobić jeżeli to facet "niedomaga"? Jest tego kilka powodów.

1. Prywatność - mężczyźni też potrzebują skupienia. Jeżeli okazuje się, że na sąsiednim łóżku śpi Twoja przyjaciółka, czy współlokatorka, może to być powodem braku erekcji. W końcu nie każdy czuje się swobodnie myśląc, że za chwilę ktoś może podpatrzyć co robi.

2. Prezerwatywa - niejeden mężczyzna przyznaje, że używanie tego rodzaju antykoncepcji skutecznie zakłóca jego erekcję. Może się to przydarzyć podczas jej zakładania, czy już w czasie seksu z jej użyciem. Czasem mężczyźni z tym problemem potrzebują wtedy większej ilości stymulacji, a co za tym idzie - więcej czasu. Czasem trzeba wziąć ten problem w swoje ręce - dosłownie!

3.  Używki i brak aktywności fizycznej - naukowcy od lat alarmują, że palenie papierosów, spożywanie dużych ilości alkoholu, czy inne używki negatywnie wpływają na sprawność mężczyzny! Drogie Panie, możemy próbować zmienić nawyki naszych mężczyzn!

5 przyczyn problemów z erekcją

5 przyczyn problemów z erekcją


4. Stres - tak jak w wielu dziedzinach życia, tak i tutaj stres działa bardzo negatywnie na życie seksualne. Życie w napięciu, czy niepewności może skutecznie obniżyć męską sprawność do działania.

5. Filmy erotyczne - na pewno wiele z Was uśmiechnie się na ten powód, ponieważ panom zazwyczaj podczas oglądania porno wszystko działa, no i właśnie tutaj pojawia się problem, ponieważ mężczyzna, który dużo ogląda filmów erotycznych i osób tam grających, może stać się obojętny na to, co mu oferuje jego partnerka na co dzień.

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 07.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Kasandra31
Czy zaburzenia erekcji, czy też impotencja, wszyscy wiemy o co chodzi. Sam swego czasu spotykałam się mężczyzną, którego dotknął ten problem. Z uwagi na fakt, że nie chciał on udać się do lekarza specjalisty, poszperaliśmy nieco w sieci i ostatecznie jego wybór padł na tabletki kamagra z http://kamagra-sklep.com/ i w końcu nie tylko odzyskał on w pełni sprawność seksualną, ale również stał się znacznie spokojniejszy.
Dodano: 2015-11-26 18:27:40 Zgłoś nadużycie
Anonim
Kilka lat temu WHO nakazała słowo impotencja zastąpić "zaburzeniami erekcji". W sumie słusznie, bo nie każde zaburzenie jest impotencją.
http://portalzdrowiaseksualnego.pl/trzydziesci/wspolwystepowanie-przyczyn-zaburzen-erekcji/
Dodano: 2014-07-23 07:28:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×