"50 twarzy Greya": Kobieta masturbowała się na seansie!

Aż tak ciężko spokojnie obejrzeć ten film?

50 twarzy Greya

Wiele kobiet z wypiekami na twarzy czytało "50 twarzy Greya". Jeszcze więcej zapewne oczekiwało na długo zapowiadaną ekranizację tej powieści. Warto zaznaczyć, że fankami tej książki są zarówno kobiety samotne, jak i te żyjące w związkach. Nikt jednak nie powiedział, że mając mężczyznę łatwiej jest spełniać swoje fantazje erotyczne. Doskonałym rozwiązaniem zatem wydaje się masturbacja.

Jak wiadomo, bilety na "50 twarzy Greya" rozsprzedają się w zastraszającym tempie. W Polsce padł rekord! (Zobaczcie tutaj: "50 twarzy Greya" - padł rekord!). Jak się okazuje, niektórzy nie mogą powstrzymać swojego popędu seksualnego. W Sinaloa, w Meksyku kobieta masturbowała się w czasie seansu!

Movie Post przytacza za La Verdad, że kobieta w wieku 33 lat, siedząc w 12 rzędzie, "zabawiała się ze sobą". Obsługę wezwała reszta widzów. Pani została wyprowadzona z kina w kajdankach! Jak wiadomo, niektórzy lubią uprawiać seks w miejscach publicznych, a co dopiero mówiąc przy ekranizacji "50 twarzy Greya", co zapewne jeszcze bardziej podkręciło kobietę. Na dodatek zakończenie całej "akcji" też raczej nie pomogło jej w ochłonięciu, bo przecież zastosowano względem niej skrępowanie za pomocą kajdanek, co w filmie nie uchodzi za karę, a przynajmniej nie za taką, która miałaby nie prowadzić do przyjemności.

Czy wam się przydarzyło coś niespodziewanego na seansie tego filmu?Zobaczcie także:Źródło: Movie Post/ MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 24.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
blodka
Babka się podjarała :-)
Dodano: 2015-03-09 09:25:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
Film mocno przereklamowany.
Dodano: 2015-02-27 20:34:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×