5 zalet porannego seksu

Czy są wśród Was zwolenniczki erotycznych poranków? A może jeszcze nie możecie się do nich przekonać? Zobaczcie, jakie są zalety porannego seksu!

5 zalet porannego seksu

5 zalet porannego seksu


Jesteście tradycjonalistkami i wydaje się Wam, że czas na seks jest tylko nocą i to tylko w łóżku? A może wręcz lubicie poranne igraszki? Jeżeli zapytacie swoich partnerów "co kręci facetów", to na pewno niejeden odpowie Wam, że poranny seks. Ma on wiele plusów, więc niewątpliwie warto go uskuteczniać. Zobaczcie kilka powodów, które o tym świadczą.

1. Dobry nastrój gwarantowany - widzicie zestresowaną osobę i mówicie sobie w duchu "brak jej seksu"? Otóż w jego trakcie wydzielają się endorfiny, które powodują u nas dobre samopoczucie i uśmiech na twarzy, a także zanik napięcia, więc warto z dawką pozytywnej energii rozpocząć nowy dzień!

2. Pożegnaj ból - wydzielana w czasie seksu endorfina wpływa również na zmniejszenie dolegliwości bólowych, dlatego też po seksie o poranku nie musimy się obawiać o ból głowy, czy innej części ciała. To chyba najprzyjemniejszy środek przeciwbólowy.

5 zalet porannego seksu

5 zalet porannego seksu


3. Spalanie kalorii - seks to również doskonała aktywność fizyczna, w czasie której spalamy ok. 5 kcal na minutę, a ponadto korzystają na tym szczególnie pośladki oraz mięśnie brzucha, więc dobrze już od samego rana być aktywną.

4. Idealne śniadanie - seks bardzo często wzmaga apetyt, dzięki któremu na pewno zjemy pełnowartościowe śniadanie, które z kolei korzystnie wpłynie na metabolizm w ciągu całego dnia.

5. Promienny wygląd - w czasie seksu zwiększa się poziom estrogenu w naszym organizmie, a ten z kolei jest odpowiedzialny za dobrą kondycję skóry, więc ta staje się bardziej jędrna i promienna. Dodatkowym powodem dostrzeżenia własnego piękna jest poczucie bycia pożądaną.

Jakie jeszcze korzyści z porannego seksu dodałybyście do tej listy?

Zobaczcie też:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 11.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
to jest to
Dodano: 2014-08-05 06:43:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
....sex rano ?----to jest to,czuje sie caly dzien jak skwronek:-)
Dodano: 2014-08-05 00:57:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
...a wieczorem sie nie myjesz ?
Dodano: 2014-08-05 00:55:21 Zgłoś nadużycie
Anonim
tacy nieapetyczni rano ble,nie lubie a jak mam brac prysznic przed i pozniej po nie chce mi sie
Dodano: 2014-08-04 13:36:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×