7 czerwca - dzień seksu!

Według badań aż 68% Polaków jest zadowolonych z seksu. Ale co robić aby sukcesywnie podgrzewać temperaturę w łóżku, a co za tym idzie polepszać wynik?

7 czerwca - dzień seksu!
7 czerwca - dzień seksu!

Jesteś jedną z tych osób, które nie narzekają na seks? Czy może należysz do tych 32% nieszczęśników, które z seksu nie czerpią żadnej przyjemności, a jest on - o zgrozo - jedynie spełnieniem zachcianek partnera i korzyści są jednostronne? Jeśli jesteś  w tej pierwszej grupie - serdecznie gratulujemy - jeśli jednak w tej drugiej, może warto wziąć ten problem pod lupę i "zbadać" go od A do Z?

W stałym związku warto wyłożyć "kawę na ławę" i o tym otwarcie porozmawiać. W końcu można nie być usatysfakcjonowanym raz czy dwa, ale nie cały czas, prawda? Może potrzebujecie jakiegoś urozmaicenia? Warto przejść się do sex shopu i wybrać coś z ich asortymentu (a ten jest baaardzo bogaty!), kupić seksowną bieliznę, w której będziesz czuła się jak kociak, i przede wszystkim niech seks będzie spontaniczny, a nie z góry macie ustalone w które dni możecie sobie pozwolić na zarwanie nocy. Inna sprawa jeśli stałego partnera nie masz i mimo kilkunastu kochanków i eksperymentów wciąż nie sprawia Ci przyjemności. Wtedy warto przejść się do seksuologa, który znajdzie przyczynę i absolutnie nie należy się tego wstydzić! Nie jesteś z tym problemem sama, zgoda?

Aha, i jeszcze jedno - rozumiemy, że można się zrazić nawet do takiej przyjemności jak seks, ale po przykrych doświadczeniach nie wrzucaj facetów do jednego worka i nie rezygnuj z niego całkowicie. Grunt, to znaleźć tego przyczynę, a później już tylko satysfakcja i wypieki na twarzy po namiętnych nocach i porankach.

Badania dowodzą, że zdecydowanie większe zadowolenie w sypialni mamy wtedy, gdy jesteśmy zrelaksowane i odprężone - jesteśmy wtedy bardziej skłonne do eksperymentów i bardziej aktywne. Kolejną receptą na udane życie seksualne, to nie wzniecanie kłótni z błahych powodów tylko po to, żeby wylądować w łóżku, bo taki macie sposób na porozumienie. Lepiej poczekać aż emocje opadną i nabrać dystansu do omawianej sprawy. Zgadzacie się?

Tak więc - UDANEGO SEKSU!

7 czerwca - dzień seksu!

7 czerwca - dzień seksu!Źródło: MilionKobiet
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 07.04.2014 (aktualizacja: 2014-06-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar