7 niezwykłych faktów o seksie z całego świata

Co kraj to obyczaj... Przedstawiamy wam listę bardzo ciekawych i zaskakujących faktów z całego świata na temat seksu!

seks_na_świecie.jpg

7 niesamowitych faktów o seksie z całego świata

Świat jest pełen niesamowitych rzeczy, i sfera seksu nie jest tu odosobniona. Jak wiele kultur tak dużo zwyczajów także w tym temacie. Oto kilka bardzo ciekawych faktów z całego świata na temat seksu. Niektóre z nich z pewnością bardzo was zaskoczą…

Holandia

W Holandii na Uniwersytecie w Groningen dowiedziono, że kobiety, które uprawiają seks w skarpetkach mają aż o 80 procent większe szanse na orgazm, niż te, które tego nie robią.

Szwajcaria

W Szwajcarii przeznaczono 2 miliony dolarów na budowę… "budek do seksu". Postawiono je z myślą o bardzo zajętych mężczyznach, którzy nie mają zbyt dużo czasu i chcą szybko skorzystać z usług prostytutek. Sex-Boxy powstały z troski o prostytutki, które w Szwajcarii legalnie mogą zarabiać w ten sposób. Z racji tego, że płacą podatki jak inni, państwo postanowiło zapewnić im godziwe warunki pracy.

Chiny

Chińczycy mają naukowy dowód, który wielu zachęci do tego, by spać na brzuchu. O co chodzi? Otóż w Hong Kong Shue Yan University przeprowadzono badania, które dowiodły, że ludzie, którzy śpią na brzuchu, częściej mają… sny erotyczne.

seksciekawostki.jpg

Francuzi uważają się za świetnych kochanków

Francja

Francuzi uważają się za świetnych kochanków i są z tego bardzo dumni. Do tego stopnia, że we francuskim kodeksie cywilnym zamieścili bardzo ciekawy paragraf: jeśli żona udowodni, że mąż nie jest w stanie jej zaspokoić, małżeństwo automatycznie zostanie rozwiązane.

USA

Ponoć 72 procent studentek znanej amerykańskiej uczelni, jaką jest Harvard, jest dziewicami w momencie rozpoczęcia nauki. W "nienaruszonym" stanie dyplom odbiera już jedynie 27 procent z nich.

Wielka Brytania

W tym kraju ceni się męskie brody. Dlaczego? Ponieważ badania przeprowadzone przez naukowców z Cambridge University pokazały, że im więcej myśli się o seksie, tym broda rośnie szybciej. Zależność ta polega na ilości testosteronu, jaki jest produkowany.

 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 08.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×