Bardzo bliski przyjaciel

"Sex buddy" – przyjaciel do łóżka. Przyjacielski seks zyskuje na popularności, c raz więcej kobiet przyznaje się do intymnych relacji z jednym ze swoich przyjaciół.

Bardzo bliski przyjaciel

Seks z przyjacielem ma wiele plusów. Oto kilka najważniejszych z nich:

Czysta sytuacja

To nie jest związek, słodkie słówka, czułości, kwiaty i czekoladki nie wchodzą tu w grę. Nie trzeba się martwić czy on zadzwoni, czy nas nie zdradzi, po prostu relacja bez zobowiązań. Jednak na samym początku trzeba ustalić zasady jakie obowiązują w naszym nie-związku.

Żadnych gierek
Do seksu z przyjacielem, najczęściej przyznają się kobiety zapracowane. Brak czasu na randki, związki i miłosne podchody powoduje, że zamiast trwać w seksualnie frustrującym celibacie, zaspokajamy swoje potrzeby z przyjacielem.

Bezpiecznie…
Mając swojego "sex buddy" nie musimy szukać partnerów do przygodnego seksu. To o wiele bezpieczniejsze dla naszego zdrowia, bo nie narażamy się na zarażenie chorobami przenoszonymi drogą płciową.

… i bez oporów
Bliskie przyjacielskie relacje sprawiają, że nie wstydzimy się eksperymentować w łóżku z przyjacielem. Wiemy, że nas nie wyśmieje i możemy robić to, na co nie odważyłybyśmy się w związku.

UWAGA na uczucia!
Przyjacielski seks jest bardzo wygodny, jednak trzeba uważać na uczucia, swoje i przyjaciela. Przyjaźń nie przetrwa, jeżeli jedno z przyjaciół zakocha się w drugim. W takiej sytuacji układ bez zobowiązań staje się torturą.

Źródło: indiatimes.com

Przeczytaj również:

Seks singielki

Miłość czy seks?Dodał(a): Michalina Gruszka , Piątek 02.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Sama mam takiego seks przyjaciela, poznanego dzięki http://paylove.pl i muszę powiedzieć, że nasz układ jest idealny. Trzymając uczucia na wodzy, możemy cieszyć się życiem i nikt nam niczego nie zarzuca, bo oboje jesteśmy wolni.
Dodano: 2015-10-22 21:01:25 Zgłoś nadużycie
bboybemybaby
wygodne rozwiązanie, ale nie muszę z niego korzystać : )
Dodano: 2011-12-23 22:43:19 Zgłoś nadużycie
paula2509
mój facet jest i moim partnerem i przyjacielem:)
Dodano: 2011-12-11 09:33:07 Zgłoś nadużycie
no name
Bardzo wygodne rozwiazanie jak dla mnie...
Dodano: 2011-12-04 01:22:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×