Co jest dla nas najważniejsze w seksie?

Do seksu można podchodzić różnie. To co dla nas jest ważne i istotne, dla innych może nie mieć znaczenia. Jak wygląda to wśród Polek?

Co jest dla nas najważniejsze w seksie?

Co jest dla nas najważniejsze w seksie? 

Seks w dzisiejszych czasach jest traktowany w bardzo różny sposób. Dla niektórych jest on zabawą, dla innych czymś, co jest dopełnieniem bardzo głębokiej relacji z partnerem. Jak wygląda to wśród Polek?

Magazyn Women'sHealth postanowił zapytać czytelniczki i przeprowadzić sondaż na temat tego, co tak naprawdę liczy się dla kobiet w seksie. Jakie są priorytety Polek?

Okazało się, że dla prawie połowy kobiet, które wzięły udział w badaniu, najważniejsza w seksie jest... więź z partnerem. To ona stanowi podstawę i na niej zależy im najbardziej. Przy jej braku nie są tak usatysfakcjonowane pożyciem jakby chciały. Aż 20 procent kobiet seks traktuje głównie jako dobrą zabawę i to liczy się dla nich najbardziej. 6 procent z przebadanych pań mówi wprost - najważniejsze jest, by osiągnąć orgazm.

Oczywiście ideałem jest, gdy wszystkie wymienione wyżej priorytety są połączone. Jeżeli seks z partnerem nas zadowala, jest przy tym dobrą zabawą i pozwala pogłębiać więź jaka jest między wami to jest to sytuacja wprost idealna. 

A dla was co liczy się w seksie najbardziej? 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.comDodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 22.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
lol
Dodano: 2016-05-04 17:32:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
A czy wiecie Panowie ile was kosztuje seks. Jeśli nigdy się nad tym nie zastanawialiście to przeczytajcie artykuł https://www.sexuarium.pl/strona/ile-placisz-za-seks Na pewno was zaskoczy :)
Dodano: 2014-12-01 02:59:12 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×