Co Oni tak naprawdę wiedzą o seksie?

Mężczyźni tak jak my uwielbiają seks, a może nawet bardziej... Prawie wszystko wprawia ich w erotyczny nastrój i kompletnie się nie przejmują mankamentami swojego ciała w trakcie miłosnych uniesień. Postępują instynktownie, nie analizują i robią to, na co mają ochotę. Uczmy się od nich, bo w tym wypadku jest czego!

Co Oni tak naprawdę wiedzą o seksie?

Co Oni tak naprawdę wiedzą o seksie?

Pewnie żadna z nas nie chciałaby zamienić się płcią ze swoim partnerem, bo przecież cudownie jest być kobietą. Jednak to oni czerpią znacznie większą przyjemność z seksu niż my, a to dlatego, że my rozpraszamy się nieistotnymi detalami, zamiast oddać się czułościom. Dowiedz się tego, co wie o seksie każdy facet, a my niekoniecznie. Oto kilka lekcji, które przyczynią się do większej satysfakcji z miłosnych uniesień.

Zawsze wyglądasz sexy! Dla wielu kobiet każda drobna niedyspozycja w postaci pryszcza, przybrania na wadze, a nawet zwykłego gorszego dnia jest powodem, by unikać zbliżeń ze swoim ukochanym. Musimy czuć się perfekcyjnie, by mieć ochotę na seks, złe samopoczucie sprawia, że nie czujemy się dobrze w swoich ciałach. Nie masz powodu do zmartwień! On nie widzi Twoich "ubytków", chyba, że wciąż o nich wspominasz. Mężczyźni nie przejmują się swoim wyglądem, a nadprogramowe kilogramy są raczej pretekstem do dłuższych ekscesów w sypialni, a nie powodem, by z nich zrezygnować. Kiedy zrzucisz ubranie, Twój ukochany szybko wybije Ci z głowy drobiazgi, którymi się przejmowałaś.

Wszystko kojarzy im się z seksem! Wystarczy milimetr Twojego nagiego ciała wypatrzony w trakcie porannego szykowania do pracy. Większość mężczyzn myśli o seksie przez cały dzień, dlatego gdy wieczorem wracacie do domu, on jest już właściwie gotowy na miłosne igraszki. Kobiety, natomiast myślą o seksie wtedy, gdy przychodzi na niego pora. Weź przykład ze swojego partnera i pozwól sobie na erotyczne fantazje w ciągu dnia. Zobaczysz, że gdy się wreszcie zobaczycie, wasz seks będzie zdecydowanie intensywniejszy!

Dopieszczaj swoje miejsca intymne! Mężczyźni bardzo dbają o swoje "klejnoty" i bez oporów się nimi bawią. Ty zrób to samo! Sprawiaj sobie przyjemność, kiedy jesteś sama. Nauczysz się dzięki temu osiągać intensywniejsze orgazmy i poznasz swoje ciało. Możesz podzielić się nowo nabytą wiedzą ze swoim ukochanym.
Dodał(a): Martyna Matysiak , Czwartek 16.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Ewa Wars dziś na swoim b logu napisała świetny tekst o tym jak zrobić chłopakowi... dobrze...:))))))) Czytajcie dziewczyny!
Dodano: 2012-10-20 20:56:23 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×