Co podnieca kobiety, a nie mówi się o tym głośno?

Wiele się mówi o perwersjach mężczyzn, jakby zapominając o tym, że kobiety również je mają. Zobaczcie, jakie są najczęstsze.

Co podnieca kobiety, a nie mówi się o tym głośno?

Co podnieca kobiety, a nie mówi się o tym głośno?


Mężczyźni przyznają, że lubią u kobiet np. stopy, szpilki, czy seksowną, koronkową bieliznę - może przypominacie sobie błysk w jego oku na widok efektownych pończoch? Tak, to kręci facetów, ale my nie jesteśmy w tej sferze gorsze - też mamy swoje perwersje.

Zapachy niezwykle podniecają kobiety. Jesteśmy wyczulone na wonie i to nie tylko perfum, ale też np. świeżego potu mężczyzny - najlepiej pomieszanego z pożądaniem, ale faktem jest, że na pewno niejedną z Was przeszedł dreszcz, kiedy poczułyście swój ulubiony zapach na ciele mężczyzny - orientalny? słodki? Ważne, że akurat na Was działa! Niektóre kobiety przyznają, że nawet jeżeli wizualnie mężczyzna nie jest w ich typie, to kiedy odpowiednio pachnie, są w stanie stracić głowę...gorzej, jak perfumy wywietrzeją.

Przekręcacie oczami, kiedy słyszycie nieprzyzwoite zdania od mężczyzn? Nie mamy tutaj na myśli przychodzącej do głowy łaciny, lecz opisy nieprzyzwoitych scenek, więc nie udawajcie, że nie wiecie o co chodzi. Niektóre kobiety całkiem otwarcie mówią, że lubią świntuszyć, czyli słuchać od mężczyzny co im robi, albo jak planuje "podziałać" swoim językiem, rękami, czy...czymkolwiek.

Trójkącik? Czemu nie? Część kobiet naprawdę to podnieca. Niektórym wystarcza fantazjowanie, a inne wolą wcielenie tego w życie. Najczęściej jednak wybieramy opcję dwóch mężczyzn, co jest uwarunkowane najzwyczajniejszą zazdrością. Nie lubimy mieć w łóżku konkurencji, lecz czemu nie przyjemność od dwóch mężczyzn?

Co podnieca kobiety, a nie mówi się o tym głośno?

Macho! Taaak, wiele z nas lubi dominację w łóżku, ale nad sobą! To właśnie przejęcie inicjatywy przez partnera często bardzo mocno nas podnieca, ponieważ czujemy jego siłę, która jednocześnie daje nam poczucie bezpieczeństwa. Najczęściej wykorzystuje się do tego przytrzymywanie za włosy, krępowanie nadgarstków i kostek, czy przyciąganie za kark.

Punkt G to nie wszystko. Mężczyźni mają w zwyczaju ograniczać się do stymulacji łechtaczki, a za sukces uznaje się znalezienie punktu G, lecz to nie wystarcza. Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyzna zwróci uwagę na jeszcze inne narządy - pęcherz, czy pochwa też "tam" się znajdują. Ponadto naukowcy zaznaczają, jakoby istniał również punkt A, który znajduje się we wnętrzu pochwy, jak najbliżej pępka i po jego stronie. Jednoczesna stymulacja tych dwóch punktów nie pozostawia kobiecie szans na brak orgazmu.

A czy Wy macie jakieś perwersje, które uwielbiacie w łóżku?


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock
Dodał(a): , Środa 23.07.2014 (aktualizacja: 2014-08-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
wszystko prawda, uwielbiam gwalt kontrolowany, uwielbiam kominiarkę na twarzy męzczyzny i przyciąganie mnie na każdy sposób do siebie, pot świeży z męskimi perfumami, owłosiony brzuch i klata, (nie lubie kaloryferów) lubie prawdziwie męskich MĘŻCZYZN a nie zrurkowanych chłopaczków! uwielbiam gdy robi ze mna co chce i gdy o tym do mnie mówi a najlepiej szecze mi do ucha ze mu stanal i ma ochote mnie zerznac ! cala prawda kazde zdanie !
Dodano: 2014-08-18 18:08:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
jeżeli o mnie chodzi to zgadzam się z każdym słowem :)
Dodano: 2014-08-15 09:53:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
sama prawda! wcale nie idiota, kazda babka w mniejszym lub wiekszym stopniu lubi dominacje i swinstwa w lozku. a co do pecherza, nie wiesz to sie nie wypowiadaj, jak sporbujesz i ci sie nie bedzie podobalo to wtedy krytykuj.
Dodano: 2014-08-07 19:39:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
co za idiota to pisal?
Dodano: 2014-08-07 07:11:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
co za bzdurny artykuł. Panowie radzę się nie sugerować tymi głupotami
Dodano: 2014-08-06 18:34:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pęcherz ? Gdyby ruszyć mój pewnie posikałabym sie ( niekoniecznie ze szczęścia ) !!
Więc albo chodzi o to by nasikać na partnera ( fujjjj...!!! ) albo ja czegoś nie rozumiem ... !! ?? Pozatym zabawa w cewnik jest raczej mało podniecająca !!
Dodano: 2014-08-06 12:58:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
głębokie gardło albo hiszpan, bo mam duży biust
Dodano: 2014-08-05 18:12:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×