Co powiecie na selfie waginy podczas masturbacji?

Tak, to nie pomyłka. Stworzono wibrator z... kamerą. Sprawdźcie szczegóły.

wibrator

Wydawać by się mogło, że już teraz przy wyborze wibratora mamy dużo możliwości, poczynając od materiału z jakiego jest wykonany, po kształt czy funkcje, ale jak się okazuje, to jednak nie wszystko. Stworzono bowiem urządzenie, które ma zamontowaną podświetlaną kamerkę HD, dzięki czemu wszyscy ci, którzy chcą oglądać swoje miejsca intymne w czasie masturbacji, mają taką możliwość.

Bateria tej zabawki erotycznej wytrzymuje bez ładowania przez 8 godzin, a sam wibrator ma dodatkowo sześć funkcji wibracyjnych, znajdziemy go w trzech kolorach, a ponadto jest przyjazny dla środowiska. 

W opisie wibratora znajdziemy takie informacje: "Czy używasz go samodzielnie czy z partnerem, poznajecie swoje ciało w jego całej okazałości i pięknie, a to wszystko dzięki niewiarygodnie czystemu materiałowi wizualnemu, który dociera za pomocą kamery HD."

Dzięki jego bezpośredniemu przekazowi będziecie lepiej wiedzieć co się dzieje z kochankiem i podążać za jego ciałem. To doskonałe urządzenie do uprawiania seksu na odległość.

Wibrator można nabyć już za 233 dolary poprzez portal LoveHoney.co.uk.Zobaczcie filmik, który pokazuje możliwości tego urządzenia. Skusicie się?
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ news.com.au
Foto: YouTubeDodał(a): Anka P. , Piątek 06.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
blodka
Dla mnie to już lekkie przegięcie.
Dodano: 2015-03-09 09:23:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×