Co się stanie jeżeli uprawiasz seks mając założony tampon?

Dla niektórych seks w czasie okresu wydaje się niemożliwy, lecz tak naprawdę zdarza się, że pożądanie pojawia się niespodziewanie i... bywa, że przed współżyciem zapominamy o wyjęciu tamponu.

Co się stanie jeżeli uprawiasz seks mając założony tampon?

Wiele się mówi o seksie w czasie okresu. Zazwyczaj podkreśla się fakt, że niektórych obrzydza krew menstruacyjna, dlatego się na niego nie decydują, ale są też osoby, które wręcz lubią seks w tym czasie. Bywa, że niektórym paniom pomaga on złagodzić bóle menstruacyjne

Zdarza się, że kobiety świadomie, lub nie, decydują się na seks z tamponem w środku. Czym to grozi? 

Przede wszystkim wepchnięciem tamponu zbyt głęboko, co często skutkuje problemami z jego wyjęciem. Jak sobie z tym poradzić? Można przybrać pozycję w kucki i spróbować "urodzić" tampon mocno prąc, albo dokładnie umyć ręce, jedną nogę umieścić np. na umywalce (aby była wysoko) i próbować wyjąć go ręcznie. 

Bywa jednak, że żaden ze sposobów się nie sprawdza, zatem należy czym prędzej udać się do ginekologa, który za pomocą wziernika i specjalnej pęsety usunie tampon. 

Wyjęcie tamponu jest niezwykle ważne, ponieważ jego zbyt długa obecność w pochwie może doprowadzić do poważnych infekcji. 

Wniosek jest jeden - wyjmujcie tampon przed seksem.

Niektórzy faceci lubią seks w trakcie okresu, ponieważ dzięki temu potwierdza się wyjątkowa więź pomiędzy kobietą, a mężczyzną, lecz mimo wszystko przed grą wstępną lepiej się zorientować, czy aby na pewno leży to w guście kochanka. Zobaczcie także: Foto: Shutterstock

Dodał(a): Anka P. , Sobota 19.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ha! Nawet takie tematy są tu poruszane, uwielbiam tego bloga!!

...................................................................
http://www.kamagra.org.pl
Dodano: 2015-09-21 12:36:45 Zgłoś nadużycie