Co zrobić, by stać się jeszcze bardziej seksowną? Oto cenne rady

Każda kobieta chce czuć się zmysłowa, piękna i seksowna. Jak to zrobić? Oto kilka cennych i prostych rad.

zmysłowa kobieta.jpg

Co zrobić, by stać się jeszcze bardziej seksowną? Oto cenne rady

Kobiety kuszą swoją zmysłowością, seksapilem i pięknem. Każda z nas ma to w sobie, tylko nie zawsze wiemy jak to pokazać. Oto kilka cennych i przede wszystkim prostych rad, które pomogą Ci stać się jeszcze bardziej seksowną.

ZWOLNIJ

Jeśli chcesz wydobyć z siebie jeszcze więcej seksapilu spowolnij nieco swoje ruchy i zaakcentuj je. Oczywiście musi to być zrobione z umiarem i gracją. Nie chodzi o to, by zamienić się w "żółwia", ale o to, by zaznaczyć delikatność i zmysłowość ruchów, kroków i balansu ciała.

Tak samo jest z mową. Postaraj się mówić nieco wolniej. Wystarczy zwolnić tempo swojej mowy o 10 procent, by znacznie zwiększyć swoją zmysłowość i seksapil.

 

Seksi nie znaczy skąpo

Niektórym wydaje się, że bycie seksi oznacza odkrywanie jak najwięcej ciała. Tak, to zapewne przyciągnie wielu mężczyzn, ale z niewłaściwych powodów. Znacznie lepiej będziesz wyglądać, gdy ubierzesz coś co podkreśli Twoją kobiecą figurę i zaznaczy najlepsze części Twojego ciała.

Mężczyźni lubią kobiety tajemnicze, także w ubiorze. To nie oznacza, że trzeba zakrywać każdą część ciała, to tylko potwierdza, że ubiór powinien wyrażać Ciebie. 

Zobacz też: CZY CZUJESZ SIĘ ATRAKCYJNA… CZYLI KODEKS KOBIETY "BEZ SERCA" 

dotyk jest kluczem

Delikatny, zmysłowy dotyk jest kluczem do tego, by być seksi. Nie powinien być nachalny, powinien sprawiać wrażenie przelotnego i przypadkowego. Można delikatnie dotknąć męskiego ramienia przy powitaniu, niedbale strzepnąć paproch z ramion. 

zbuduj napięcie seksualne

To bardzo proste. Zabawne droczenie się z mężczyzną, puszczanie oczka, czy kuszenie i uciekanie potrafi w mężczyźnie zbudować tak wielkie napięcie seksualne, że staniesz się dla niego boginią. Bądź lekka, zabawna, spontaniczna i... nieco niedostępna. Pokaż, że czujesz się swobodnie w towarzystwie swojego partnera, to sprawia, że on pragnie Cię jeszcze bardziej. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 09.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
DELIKATNA99
Ja uwielbiam swojego partnera kusić i kokietować różnego rodzaju seksownymi gadżetami, a juz najbardziej kiedy wchodzi do sypialni wyciągam cięnką packę i łaskocze go po plecach, coś podobnego jak tutaj http://www.alfabet-doznan.pl/pejcze/220-skorzany-pejcz-x-play.html
Dodano: 2015-07-14 16:10:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×