Czego NIE mówić facetowi w łóżku?

Aż 75% mężczyzn przyznaje, że historie o wcześniejszych, bogatych przeżyciach swojej partnerki w poprzednich związkach, źle wpływają na wspólne relacje . Jak unikać słownych wpadek w łóżku, by każdy czuł się swobodnie i bezpiecznie? Spokojnie, mamy dla Ciebie kilka porad.

Czego NIE mówić facetowi w łóżku?

Czego NIE mówić facetowi w łóżku?

Szczerość

Szczerość w związku jest fundamentem budowania zdrowej relacji. Nie oznacza to jednak, że w łóżku musisz spowiadać się swojemu mężczyźnie ze wszystkiego, co zaprząta Ci głowę. Seks to bardzo delikatna płaszczyzna, trzeba być bardzo ostrożnym, by nie urazić uczuć drugiej osoby. Co zrobić, by zachować w tym temacie zdrowe proporcje?

Seks, który was do siebie zbliży!

Ex? Next!

Częstym błędem kobiet, jest opowiadanie o swoim poprzednim związku i byłych partnerach. Historie o tym, jak dobry podczas seksu na plaży był Twój ex, zachowaj tylko i wyłącznie dla siebie. Taka informacja, może być dla mężczyzny oznaką, że myślisz o kimś innym lub nie jesteś zadowolona z waszych erotycznych przeżyć. Wspomnienia i westchnienia zostaw dla siebie, gdyż to jest największą męską demotywacją.

Zobacz, jak masować swojego mężczyznę!

Rozmiar... ma znaczenie

Nie oznacza to jednak, że kiedy Twój partner nie jest zbyt hojnie obdarzony przez naturę, musisz mu to komunikować np. nową linią prezerwatyw w rozmiarze XS. W takim wypadku spróbujcie poszukać pozycji, w której seks będzie lepszy lub zasięgnijcie porady seksuologa - to żaden wstyd!

Dlaczego kobiety i mężczyźni zdradzają?

Rozczarowanie na bok

Od czasu do czasu każdy człowiek miewa gorszy dzień. U mężczyzn może to w konsekwencji doprowadzić do wcześniejszego wytrysku lub braku wzwodu. Nie musisz mu z tego powodu robić wyrzutów i awantur. Nie musisz także podczas kłótni wypominać ukochanemu chwile słabości. My też czasem narzekamy na permanentny ból głowy :)

Co z tą fantazją?

Fantazje seksualne są bardzo intymną rzeczą, czasem również wstydliwą. Nawet i w tej czynności, jak ich wyjawianie, musisz zachować szczególną ostrożność. Warto się dzielić swoimi wyobrażeniami na ten temat, jednak Twój partner będzie bardziej zadowolony, kiedy powiesz, że marzysz w pracy o seksie z nim na biurku szefa, niż o fantazji kochania się z 3 mężczyznami jednocześnie. Ta druga wersja wpłynie na niego frustrująco, może też obniżyć jego samoocenę w łóżku.

Zapewnij mu jeszcze dłuższy finał!

Informację - potwierdzić!

Tak samo jak kobiety, faceci też czasem potrzebują potwierdzenia swojej męskości. Z sukcesem podbudujesz jego ego, gdy po wszystkim powiesz, że cieszysz się, że tak dobrze dogadujecie się podczas seksu i z nikim innym nie było Ci lepiej.

ID galerii:349

Tekst: Nikola Zbyszewska

Foto: ThinkstockDodał(a): Nikola Zbyszewska , Wtorek 12.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
MariolciaK
dodalabym jeszcze: "Kochanie chyba nalezy juz pomalowac sufit"
Dodano: 2013-07-24 11:34:43 Zgłoś nadużycie
runa
No czasem mozna powiedzieć nic nie szkodzi kochanie ale jak to sie pojawia za każdym razem to już gorzej
Dodano: 2013-02-26 14:20:36 Zgłoś nadużycie
BabomSieNalezy na facebooku
Kłamanie i udawanie orgazmów oczywiście prowadzi w ślepy zaułek, ale chyba autorce chodziło o pocieszenie kogoś, komu tylko sporadycznie coś nie wyjdzie
Dodano: 2013-02-22 23:07:46 Zgłoś nadużycie
Lighter
Jak dla mnie kłamanie w łóżku że ktos był dobry chociaż było średnio nie prowadzi do niczego dobrego, lepiej chyba powiedzieć prawdę
Dodano: 2013-02-18 13:37:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×