Czy długość penisa ma znaczenie?

Penis jest częścią ciała mężczyzny, która sprawia nam kobietom wiele przyjemności i frajdy. To właśnie penis zaspokaja nasze potrzeby i przepełnia niejedną "nutką" pożądania. Z pewnością satysfakcja płynąca z seksualnych uniesień dzięki penisowi sprawia, że kobiety nie wyobrażają sobie życia bez tego podniecającego męskiego narządu. Jednak, czy długość ma dla nas znaczenie drogie panie?

długośc penisa

Długość penisa wcale nie musi mieć znaczenia. Okazuje się bowiem, że jeśli penis jest stosunkowo duży w czasie spoczynku, mniej powiększa się w czasie erekcji. Tym samym, im mniejszy penis w czasie spoczynku, tym bardziej powiększa się w fazie wzwodu. Średnia długość "narządu kobiecego szczęścia" to od 11 do 17 cm.

Biorąc pod uwagę podane powyżej "parametry", nie należy przejmować się wielkością czy kształtem męskiego członka, ale raczej skupić się na urozmaiceniu sobie doznań seksualnych poprzez odpowiednią grę wstępną, czy pozycje seksualne. Dobrze dopasowane mogą sprawić wiele radości obojgu partnerom oraz zapewnić dogłębną penetrację. Jak bowiem wiadomo, największą frajdę sprawia kobiecie stymulacja łechtaczki, a przecież nie istotny jest tutaj rozmiar penisa.

Tekst: Izabella Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

"Francuski" seks

Fantazje seksualne kobiet


Dodał(a): Iza Hofman , Środa 29.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
WenantaGawrysiak
Jak ktoś chce to może sobie go powiększyć
Dodano: 2017-01-03 13:20:55 Zgłoś nadużycie
walerianka
Czy długość ma znaczenia zależy jak na to patrzeć najważniejsze jest jak wkłada pozycja itp przynajmiej dla mnie a by kobieta bardziej czuła penisa i miała silnijeszy orgazm to ja używam libidizera http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-503-Libidizer-zwieksza-doznania-u-kobiet-150-ml.html który poteguje moje doznania i orgazm mam silniejszy a dodatkowo też jest i poślizg.
Dodano: 2015-04-24 13:16:04 Zgłoś nadużycie
diamond23
Bzdury ,rozmiar ma zanczenie .
Dodano: 2012-03-02 14:49:57 Zgłoś nadużycie
no name
Świeta prawda :)
Dodano: 2012-03-01 19:34:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×