Czy rozmiar "męskości" partnera faktycznie ma dla kobiet znaczenie?

Ta dyskusja toczy się od niepamiętnych czasów. Co rusz słyszy się różne opinie na ten temat. Zatem czy rozmiar męskiego przyrodzenia faktycznie ma dla kobiet tak duże znaczenie jak ogólnie się mówi?

rozmiar członka.jpg

Czy rozmiar "męskości" partnera faktycznie ma dla kobiet znaczenie?

 

Na temat rozmiaru męskiego przyrodzenia od niepamiętnych czasów toczą się spory. Ludzie dzielą się na dwie grupy. Pierwsza z nich uważa, że nie ma on zupełnie żadnego znaczenia i nie wpływa na doznania kobiety, druga zaś jest całkiem innego zdania. Gdzie więc leży prawda?

Zobacz też: CHCESZ WIĘCEJ ROMANTYZMU W ŁÓŻKU? OTO KILKA CENNYCH RAD 

Panowie są bardzo czuli na punkcie swojej męskości i, jak twierdzą, nawet jeśli jej rozmiar nie wykracza poza normy, spokojnie mogą nadrobić to techniką. Okazuje się, że rozmiar członka ma większe znacznie dla mężczyzn niż dla ich partnerek. 

British Journal of Urology International opublikowało sondaż, z którego wynika, że przeszło 85 procent pań nie ma absolutnie żadnych zastrzeżeń co do wielkości przyrodzenia swojego partnera. Natomiast aż 45 procent mężczyzn jest niezadowolona z rozmiarów swojego penisa. 

 

Z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w zachodniej Szkocji wynika, że oczywiście istnieje grupa kobiet, które dostrzegają różnicę i twierdzą, iż mężczyzna z penisem nieco dłuższym od przeciętnej szybciej potrafił doprowadzić je do orgazmu. Jest ona jednak nieliczna, co pokazują statystyki przytoczone wyżej.

Jednak jeśli już skupiać się na rozmiarze, to okazuje się, że dla pań większe znaczenie ma jego grubość, a nie długość, co potwierdzają badania przeprowadzone przez profesora Russela Eisenmanna z University of Texas-Pan American.

Zobacz też: CZEGO MĘŻCZYŹNI PRAGNĄ W SYPIALNI? MAMY KILKA PODPOWIEDZI 

Zatem czy rozmiar faktycznie ma znaczenie? Jeśli chodzi o większą przyjemność dla kobiety, nie jest to kwestia pierwszorzędna, zatem może warto przestać się nad tym skupiać i po prostu robić swoje.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto:Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 01.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
DELIKATNA99
No niestety tak jak kobiety narzekają na mały biust tak faceci na małe przyrodzenie. ja polecam używać tabletek albo żeli na powiększenie penisa http://www.alfabet-doznan.pl/26-powiekszanie-penisa jest tyle możliwości, lepsze to niż nic, rewelacji aż takiej nie ma ale na pewno nie zaszkodzi. kilku panom pomogło osiągnąć nawet o 3 cm więcej, jeżeli się kogoś kocha bardzo to warto pokombinować
Dodano: 2015-07-06 15:24:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
Znowu te same brednie podbudowujace panow! Oczywiscie ze ma i to ogromne ale i budowa pan ma znaczenie. Chodzi o to aby sie dopasowac rozmiarem.
Bo ani za maly ani zbyt duzy nie jest dobry. Bedac mloda dziewczyna mialam chlopaka z malym i nic nie czulam mimo ze go bardzo kochalam to sex byl bez sensu.
Dodano: 2015-03-22 13:00:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×