Czy sen erotyczny może inspirować?

Śnił ci się dziś idealny seks zakończony mega orgazmem? To świetnie. Czas przenieść go do realu.

shutterstock_92844346_cr.jpg

Czy sen erotyczny może inspirować?

Czasami sen erotyczny potrafi być tak niesamowity, że po przebudzeniu zastanawiamy się jak załatwić tabletki nasenne i wcale się nie budzić. To wyjście ekstremalne, a szansa, że po zaśnięciu będzie ciąg dalszy jest, niestety, niewielka. Dlatego zamiast uciekać do krainy snów, może lepiej spróbować te wizje urzeczywistnić?

Zaznaczmy tylko jeden istotny szczegół. Zdarza się, że główna rola w naszym śnie wcale nie przypadła naszemu partnerowi. To nie znaczy, że mamy natychmiast biec do kolegi z pracy, sąsiada czy byłego faceta i wskakiwać im do łóżka. W żadnym razie. Po prostu przenieśmy na jawę scenariusz, nie obsadę.

shutterstock_31358347_cr.jpg

Czy sen erotyczny może inspirować?

Co do samej akcji. Sen może być wizualizacją naszych ukrytych pragnień i fantazji. Nawet takich, o których w życiu byś nie pomyślała, ale może warto spróbować? Fajnie przełamać wstyd i opowiedzieć partnerowi, że śniło ci się np., że oparł cię o ścianę, majtki zsunął do połowy ud, a potem... potem była eksplozja. Orgazm rzeczywisty może okazać się nie tylko silniejszy, ale przede wszystkim, będzie prawdziwy. I wasz.


Niestety zamiast wyciągnąć takie wnioski i zafundować sobie odrobinę szaleństwa, kobiety zastanawiają się, jakie znaczenie miał taki sen. Czy może seks z sąsiadem jest zapowiedzią zdrady? Albo kryzysu w związku? I czar pryska. Po co tracić czas i psuć sobie nastrój takimi myślami, skoro można sprawić sobie (i partnerowi) orgazm ze snów?

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Środa 12.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×