Czy Twój facet zdradza Cię w pracy?

Często słyszy się o romansach między współpracownikami czy między szefami i ich podwładnymi. Jak poznać czy Twojego partnera łączy coś więcej z koleżanką z pracy?

Czy Twój facet zdradza Cie w pracy?

Czy Twój facet zdradza Cie w pracy?

Hmmm, niestety nie masz dostępu do jego gabinetu w pracy, nie znasz jego wszystkich współpracowników, i zapewne Twoja najlepsza przyjaciółka nie pracuje z Twoim partnerem, więc nie doniesie Ci nic o jego niestosownym zachowaniu... Jak więc poznać czy Cię zdradza?

Kiedy mężczyzna jest zafascynowany jakąś kobietą, w jego mózgu wydziela się hormon zwany dopaminą, to sprawia, że jest bardziej od niej mentalnie uzależniony. Dlatego cały czas o niej mówi, gdyż przychodzi mu non stop na myśl. Uważaj to pierwszy sygnał, że taka znajomość idzie w złym kierunku - może jeszcze do niczego nie doszło, ale od teraz musisz trzymać rękę na pulsie. Postaraj się jak najwięcej dowiedzieć o swojej potencjalnej rywalce i postaraj się ją poznać. Często wystarczy pokazać się u boku swojego mężczyzny, żeby odstraszyć inne kobiety.

Jeśli jednak nie uda Ci się doprowadzić do spotkania z "ulubioną" koleżanką z pracy, bądź czujna! Jeżeli Twój partner opowiadał o niej cały czas, a nagle po miesiącu, dwóch niespodziewanie milknie i koleżanka znika całkowicie z jego życia i opowieści, może to być objaw poczucia winy! Partner udaje, że jej nie ma, poza tym stara się być ostrożny, żeby nie wzbudzić Twoich podejrzeń. Zacznij działać!


Przeczytaj również:

Rozpustne kobiety 

Przereklamowane dziewictwo! 

Nie rób tego w łóżku 


Dodał(a): Ewa Nenko , Środa 18.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×