Czy wiesz jakie są najbardziej erogenne miejsca kobiecego ciała?

Wiadomo, że każda kobieta lubi, gdy pieści się ją w odpowiedni sposób. Warto jednak jeszcze lepiej poznać swoje ciało i sprawdzić, czy na pewno znacie wszystkie czułe punkty kobiety?

strefu erogenne dziewczyny.jpg

Czy wiesz jakie są najbardziej erogenne miejsca kobiecego ciała?

Wiadomo, że tak jak na ciele mężczyzny, tak i na ciele kobiety, istnieją pewne obszary, które są bardzo czułe na dotyk i inne pieszczoty. Oczywistym jest, że okolice intymne są jednym z tych miejsc, ale ciało kobiety, ma takich obszarów znacznie więcej.

Poznanie tych miejsc jest bardzo istotne, gdyż to właśnie na nich powinien skupiać się partner podczas gry wstępnej. Jakie zatem strefy kobiecego ciała uwielbiają dotyk?

Idąc od góry, bardzo czułe na dotyk i powietrze są uszy. Znajduje się tam bardzo duża ilość zakończeń nerwowych, które sprawiają, że te okolice są bardzo wrażliwe na pocałunki i różne pieszczoty. Jeśli jesteśmy w okolicach twarzy, warto wspomnieć, że usta mogą być stymulowane nie tylko drugimi ustami. Ta część bardzo dobrze reaguje także przykładowo na delikatne muskanie palcami.

strefy erogenne dziewczyny.jpg

Znajomość erogennych miejsc jest bardzo ważna

Schodząc odrobinę niżej mamy jedną z lepszych, jeśli można tak powiedzieć, stref erogennych, czyli szyję. Kobiety wręcz uwielbiają gdy początkowe pieszczoty skupiają się w tym miejscu, delikatne pocałunki, lizanie, czy zwykłe uczucie oddechu partnera na szyi może być dla pań bardzo pobudzające.

Zobacz też: CO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE W SEKSIE?

Kolejną strefą są oczywiście piersi. Tu najwrażliwsze są sutki, jednak dobrze jest uważać z intensywnością pieszczot, gdyż podniecona kobieta może nie zauważyć, że przykładowo przygryzanie może się okazać później bolesne w skutkach, gdy cała "akcja" już się zakończy.

Dobrą strefą erogenną, której również nie powinno się pomijać jest brzuch, a zwłaszcza jego dolna część, czyli okolice łona. powolne przesuwanie się w dół poprzez całowanie, czy lizanie kobiecego brzucha z pewnością będzie tym, co rozpali ją całkiem nieźle.

Zobacz też: DLACZEGO WARTO UPRAWIAĆ SEKS KAŻDEGO DNIA? 

W tym momencie często przechodzi się już w strefę okolic intymnych i zapomina się o bardzo ważnej i czułej na dotyk sferze jaką jest wewnętrzna strona ud. To miejsce jest wprost stworzone po to, by je pieścić. Wrażliwość na dotyk jest tam duża, a skupienie się na tej części kobiecego ciała z pewnością nie będzie stratą czasu. Pośladki to również strefa, która powinna być doceniona pieszczotami.

 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 11.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×