Czy wiesz z kim sypiasz?

Według kolejnego rankingu Playboya, mężczyzną z którym wiele z nas najchętniej poszłoby do łóżka jest… Artur Żmijewski. To podobno facet kameleon; potrafi być silny, męski, stanowczy, ale także: czuły, delikatny i opiekuńczy. Bez trudu wciela się w postać romantyka, super uwodziciela, ale także bezwzględnego policjanta, któremu nie straszne ryzyko. A ty, czy wiesz z kim sypiasz w realu?

Czy wiesz z kim sypiasz?

Jeśli twój partner:
Każde z danie zaczyna od: "ja", "moim zdaniem", "dla mnie", "o mnie". Jest jedynakiem, albo jedynym synem w rodzinie. Nigdy nie pyta, na co miałabyś ochotę, ani nawet, jak minął ci dzień. Jest przekonany, że miejsce kobiety to kuchnia i sypialnia. Grę wstępną uważa za zbędne ceregiele. Rzadko patrzy ci w oczy, nie interesuje go twoja ulubiona pozycja, koncentruje się wyłącznie na swojej przyjemności, a po seksie pyta, czy było ci dobrze – sypiasz z Egoistą.

Jeśli twój partner:

W łóżku jest prawdziwym samcem, ale trudno z nim dzielić wspólne terytorium, bo wszem i wobec oznajmia: "Ja tu rządzę". Na co dzień jest szorstki, zimny i niedostępny, nigdy nie zabiega o twoje względy. Poniża kobiety, choć tak naprawdę bardzo ich potrzebuje. Bywa namiętny i uwodzicielski, choć seks to jedynie sposób zaspokajania jego żądzy. Jeśli próbujesz rozmawiać z nim o swoich potrzebach, natychmiast się obraża – sypiasz z Macho.

Jeśli twój partner:

W sypialni najpierw składa ubranie w kancik, a dopiero potem, ewentualnie możesz liczyć na odrobinę czułości. Jego świat jest "pod linijkę". Oczekuje, że będziesz taka jak jego matka. To ty musisz zajmować się domem, dziećmi, jego koszulami i jego wrażliwym żołądkiem. On – dowodzi, wymaga, poucza i… karze lub nagradza seksem. A tuż "po" biegnie pod prysznic i nigdy nie rozmawia o "tych sprawach" – sypiasz z Pedantem.

Jeśli twój partner:

Zaprasza do waszego gniazdka swoją mamusię, w przenośni i dosłownie. A ty, choćbyś stawała na rzęsach, nigdy nie dorównasz jego rodzicielce. On często zachowuje się jak mały chłopczyk; umiera z powodu kataru, po obiedzie odsuwa talerz jak najdalej od siebie i pyta, gdzie są jego czyste skarpetki. W sypialni czujesz się, jakbyś uwiodła szóstoklasistę. Na dodatek mamusia, swoim szóstym zmysłem, wyczuwa, ilekroć zbliżycie się do sypialni i… dzwoni, albo wpada z niezapowiedzianą wizytą – sypiasz z Maminsynkiem.


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 22.06.2011 (aktualizacja: 2011-07-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
nana27
Chyba z tych wszystkich pedant i mamisynek jest najgorszy :)
Dodano: 2011-06-22 18:27:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×