Dlaczego dominujące kobiety potrafią być tak uległe w życiu?

Skąd bierze się ta chęć bycia kobietą, która wykonuje polecenia?

ThinkstockPhotos-505826846.jpg

O kobietach dzisiaj, można napisać naprawdę wiele. Nie tylko radzimy sobie z problemami, rodzimy dzieci i zajmujemy się domowym gniazdem, lecz także potrafimy bez wahania o sobie decydować. Zakładamy i rozwijamy prężnie działające firmy, zajmujemy wysokie stanowiska, pracujemy w zawodach, które jeszcze kilkanaście lat temu były przeznaczone jedynie dla mężczyzn.

Polecamy: Seks wychodzi z łóżka! 


Kobieta XXI wieku nie potrzebuje często mężczyzny, by czuć się dobrze we własnej skórze. Jeśli tylko potrafi zbudować i oprzeć własną wartość na sobie samej. Nie mówię tutaj, że budowanie związku jest czymś złym czy niepotrzebnym, uważam, że jest wręcz przeciwnie. Jednak, jeśli kobieta nie chce budować trwałego związku, to do niej również będzie należała tego typu decyzja, nie tylko do partnera.  


I tak rozglądając się dookoła można dostrzec wiele silnych i bardzo mądrych kobiet, które każdego dnia udowadniają, że w niczym nie są gorsze od mężczyzn, nie tylko zawodowo. Przy okazji zaczynamy odbiegać powoli od sylwetki zapracowanej i jednocześnie zaniedbanej businesswoman - dzisiejsza kobieta pracująca jest równie zadbana, co kobiety mające więcej czasu. Każda wolna chwila, jest dobrym pretekstem do pracy nad sobą.

Sprawdź też: Dlaczego powinnaś spać ze związanymi włosami? 


W tym właśnie miejscu warto się zatrzymać i przyjżeć bliżej naszej kobiecie pracującej. Nie tylko jest twardą sztuką i piękną kobietą - w środku tak naprawdę jest wrażliwą płcią piękna, dlatego część z nich ulega pokusie oddania władzy w ręce mężczyzn kiedy przychodzi do zbliżeń w łóżku. Nie jest to teza wyssana z palca. Prawda jest taka, że obydwie strony bardzo często kręci relacja szefa z sekretarką. 


Skąd to się bierze? Odpowiedź jest banalnie prosta - każda z nas chce być obiektem pożądania i zainteresowania mężczyzny. Dreszczyk emocji, pozbywanie się zahamowań w sypialni czy pewność swojej seksualności: oto kobieta XXI wieku. Kobieta, która doskonale zna zalety władzy i zdobyła ją nie ze względu na urodę, lecz dzięki mądrości i intelektowi. Mimo wszystko, zawsze budzi się w nas nieco zwierzęca natura. Nie tworząc tutaj zależności wybiegających poza bliższe relacje takie jak związek czy nawet małżeństwo, w kobietach zawsze odzywa się potrzeba bycia kochaną i otoczoną uczuciem. Po prostu takie już jesteśmy, ciężko temu zaprzeczyć. Dodatkowo też, przy prowadzeniu szybkiego trybu życia każda z nas zgodzi się, że wyrozumiały i wart zaufania partner jest dziś na miarę złota. 


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: ThinkStock


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 25.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar