Dlaczego facet pijący whisky jest dobrym kochankiem? Poznajcie 9 powodów

Zdarzyło się wam z większym pożądaniem patrzeć na mężczyznę pijącego whisky zamiast kolejnego kufla piwa? Sprawdźcie dlaczego.

9 powodów, dlaczego facet pijący whisky jest lepszym kochankiem

Teoretycznie o gustach się nie dyskutuje, a jednak... Nie ma się co wstydzić, że będąc w restauracji albo klubie zwracamy uwagę na to, co kto pije. Mężczyźni dzierżący w dłoni szklaneczkę whisky potrafią nam zawrócić w głowie bez mówienia. Dlaczego tak jest? Być może po prostu wyobrażamy sobie ich zachowanie w sypialni. W końcu osoba, która lubi specyficzny, gorzko-kwaśny, cierpki smak whisky zapewne będzie także ciekawym kochankiem.

Czego możemy się spodziewać?

1. Facet pijący whisky na pewno wie czego chce, jest zdecydowany i nie boi się okazywać swoich poglądów światu. On nie wstydzi się iść pod prąd. Facet z whisky w ręku zazwyczaj wyróżnia się spośród innych, którzy nie okłamujmy się, najczęściej wybierają piwo (zobacz także: Picie piwa pomaga utrzymać nasz umysł w dobrym stanie? Zobacz co mówią naukowcy). Z nim nuda w łóżku i jego uległość ci nie grożą.

2. Z drugiej strony taki facet jest tradycjonalistą. Seks zawsze jest pełen wyrazu i zmysłowych doświadczeń.

3. Whisky ma charakterystyczny, cierpki smak. Facet może lubić zadawanie lekkiego bólu podczas seksu. 

4. Wie też gdzie chce to robić i czasem jest gotowy kochać się w abstrakcyjnym miejscu.

5. Tak samo, jak smakowanie whisky, facet lubi smakować, badać, odkrywać ciało kochanki, powoli zmierzając do zamierzonego celu.

6. Nigdy nie spoczywa na laurach. Wszystko wykonuje w 100%. Jest typem człowieka "wszystko albo nic". Z nim nie ma szans na nudny seks. Jego entuzjazm potrafi zawrócić w głowie.

7. Miłośnik whisky zazwyczaj jest silny i dojrzały. Zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie, dlatego jeżeli czuje, że potrzebujesz czasu, podsycenia emocji, możesz na to liczyć.

8. Łączy w sobie silną osobowość i poczucie humoru. Zapewne ma za sobą ciekawą przeszłość i może ci przekazać sporą wiedzę.

9. On da ci poczucie pewności, że możesz wszystko. Dzięki niemu będziesz wiedziała, że jesteś najseksowniejsza, najinteligentniejsza, co pozwolić ci być pewniejszą także w łóżku, a on to na pewno wykorzysta.Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Natalia , Niedziela 05.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
ktoś wierzy w te bzdety?
Dodano: 2015-04-11 18:40:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×