Dlaczego on irytuje się w łóżku?

Zastanawiasz się dlaczego Twój partner nagle jest poirytowany w łóżku? Może chodzi o Twoje zachowanie. Podpowiadamy, jakie mogą być przyczyny!

Dlaczego on się irytuje w łóżku?

Dlaczego on irytuje się w łóżku?Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni mają inne potrzeby, spojrzenie na niektóre kwestie seksu. Zdarza się, że mamy poczucie, iż wszystko idzie po naszej myśli, a nasz partner nagle wydaje się być poirytowany. Zobaczcie co może być tego powodem.

1. Wspominanie o eks
Ta przyczyna działa w zasadzie na obie strony - rytuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Wspominanie, choćby w luźnej rozmowie o eks każdego może zdenerwować - Dlaczego akurat teraz się przypomniał? Może jest porównywany? Zdecydowanie zrezygnujmy z tego tematu w łóżku.

2. Nadmierne mówienie
Mężczyzna nie chce omawiać niedzielnego obiadu, czy wyjścia na zakupy. Na to naprawdę są inne momenty. Skupmy się na tym, co teraz się dzieje!

3. Telefon komórkowy
Telefon w takim momencie to na pewno źródło poczucia lekceważenia, a może nawet znudzenia. Kochamy się z mężczyzną, a nie telefonem komórkowym!

4. Pupil w łóżku
Nie bierzmy naszych pupili do łózka! Nie zdziwmy się, kiedy naszemu partnerowi odechce się łóżkowych igraszek, gdy w pościeli będzie się wiercił pies, czy np. zacznie szczekać w najmniej odpowiedniej chwili.

5. Nagły płacz
Niektóre kobiety właśnie tak reagują na orgazm, ale nie zapominajmy o tym, że może to przestraszyć mężczyznę i wprowadzić w co najmniej zakłopotanie - zwłaszcza nowego partnera!

6. Kremy i perfumy
Mężczyźni zazwyczaj nie lubią zbyt dużej ilości perfum oraz kremów. Chcą czuć zapach kobiety, a nie nadmierny, często duszący aromat perfum. Podobnie rzecz się ma z kremami - kiedy ukochany zaczyna całować nasze ciało, często spotka się z tłustą, niesmaczną warstwą specyfiku na naszym ciele, co skutecznie może osłabić jego chęć na zbliżenie i poirytować.

7. Gaszenie światła

To zapewne jeden z najczęstszych powodów do irytacji mężczyzn. Partner, który decyduje się na współżycie z nami doskonale wie na co się pisze, a nawet jeżeli jesteśmy niezadowolone z części swojego ciała, to nie ma powodów do uwydatniania tego poprzez wyraźną próbę zakrycia kompleksów.

Każdy mężczyzna może mieć jeszcze więcej powodów do irytacji w łóżku, zatem na pewno warto o tym porozmawiać i bez wpadek cieszyć się udanym życiem seksualnym!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 06.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×