Dobry seks w złym związku

To możliwe i nie takie rzadkie. Świetny seks może przedłużać trwanie kiepskiego związku nawet w nieskończoność. Powód? Mężczyznom często bardziej niż na bliskości zależy na satysfakcji w łóżku. Kobiety wchodzą w taki układ, bo faceci stali się towarem deficytowym. Ale czy to się opłaca?

Dobry seks w złym  związku


Kamila zorientowała się, że nic jej nie łączy z Tomkiem, po kolejnej prośbie: "Wróć do domu". Tomek zaśmiał się i wyłączył komórkę. Kiedy pojawił się w domu nad ranem po imprezie z kolegami, jej już tam nie było. Na drugim końcu miasta płakała w mieszka-niu koleżanki nad nierozpakowanym ogromnym plecakiem. – Szlochałam przez dwie godziny, po czym uświadomiłam sobie, że najbardziej będzie mi brakowało... seksu z nim. Może jeszcze jego uśmiechu. I to wszystko! – wspomina Kamila. Teraz ma męża i dziecko. Jest szczęśliwa. Po Tomku, miała jeszcze dwóch innych partnerów. – Ale to z nim przeżyłam najlepszy seks w moim życiu – dodaje zdecydowanym głosem.


Tekst: Krystyna Romanowska

Więcej w październikowym wydaniu magazynu Shape!Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 31.08.2011 (aktualizacja: 2011-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×