Dominacja a partnerstwo

Jest takie powiedzenie, że każda kobieta marzy o niegrzecznym facecie, który będzie grzeczny tylko dla niej... Ile w tym prawdy?

Dominacja czy partnerstwo?

Dominacja czy partnerstwo?

W związku oczywiście stawiamy na partnerstwo. A w seksie? Wydawać by się mogło, że silna i niezależna kobieta, nie pozwoli się nikomu zniewolić. Nie po przecież były lata walki o równość i wolność żeby teraz to wszystko cofnąć. Warto oddzielić jedno od drugiego. Preferencje seksualne nie muszą wcale iść w parze z poglądami.

Jeśli myślicie, że każda poważna pani prezes, w sypialni przebiera się w skórzany mundur i tresuje swojego partnera to jesteście w błędzie. Często jest tak, że właśnie te silne i niezależne w łóżku zmieniają się w seksualne niewolnice facetów. Ma to swoje plusy. Wbrew pozorom cała zabawa koncentruje się na osobie zdominowanej, ona jest obiektem i jeśli tego typu zabawy ją kręcą - jest w siódmym niebie. Z drugiej strony, silny i dominujący w łóżku facet, wcale nie musi być taki w życiu. Nie ma reguły, każdy jest inny. Równie dobrze "kurwa domowa" może w łóżku przejmować władzę nad generałem.

Taka forma miłości to gra, w której partnerzy mają swoje role. Najważniejsze żeby ustalić wspólne granice i ich nie przekraczać.

shutterstock_70563115_cr.jpg

Dominacja czy partnerstwo?

Nawet tak ekstremalny seks może znudzić. Dlatego nie warto się zamykać tylko na jedną formę i kochać się na różne sposoby. Fani mocnych wrażeń mają czasami ochotę pokochać się delikatnie z długą grą wstępną. Bez klapsów i wiązania. I w tym też nie ma nic złego i wcale nie oznacza to, że coś się w związku wypaliło. Po prostu robią to tak, jak akurat dziś mają ochotę. I to jest właśnie pełne partnerstwo.

 Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Shutterstock


Dodał(a): Patrycja Fleiszer , Wtorek 08.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Myślę, że literówka, zwłaszcza, że tekst jest najwyraźniej nie przejrzany przed publikacją - np. już w drugim zdaniu widać brak "to" ("Nie po TO przecież były lata walki o równość i wolność..."). Trochę to "obciachowe"...
Dodano: 2014-04-30 21:36:22 Zgłoś nadużycie
Anonim
Najwyraźniej literówka, chyba tak donośnie by tego nie napisali ale nie powiem czytając, uśmiałam się
Dodano: 2014-04-28 22:36:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
kurwa domowa? chyba literowka ;)
Dodano: 2014-04-13 17:52:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×