Gdy ona nie lubi stringów

Od pół roku jestem w cudownym związku. Na mikołajki kupiłem ukochanej śliczne, koronkowe stringi, ale ona nie chce ich nosić. Jest mi przykro z tego powodu, bo naprawdę chciałem sprawić jej przyjemność.

Gdy ona nie lubi stringów


I chyba sobie też. To cudownie, że chciałeś sprawić przyjemność kobiecie, którą kochasz, ale gwarantuję ci, że jej zachowanie absolutnie nie jest wymierzone przeciwko tobie. Wbrew opinii panującej w męskim gronie, stringi nie są najwygodniejszą bielizną i wiele kobiet nie ma ochoty ich nosić.

Może spróbuj namówić ukochaną, żeby zakładała je, kiedy idziecie do łóżka. Powiedz, że bardzo chcesz ją podziwiać w tych frywolnych majteczkach. Ale nie zmuszaj, by na co dzień je nosiła. Powiem ci w sekrecie, że wielu panów ma odwrotny problem. Otóż są zazdrośni, kiedy ich kobiety chodzą w stringach na co dzień, bo marzą o tym, by ta bielizna była zarezerwowana jedynie na ich intymne chwile.

Nie wiem, czy wiesz, ale są również stringi dla panów. Jeśli chcesz się przekonać, jak to jest, kiedy w pupę wpija ci się cienki pasek, zafunduj sobie stringi.

Tekst: Ewa Klepacka-Gryz

Przeczytaj również:

Zdrada w sieci
Czy jesteś seksoholikiem?
Dodał(a): Michalina Gruszka , Poniedziałek 19.12.2011 (aktualizacja: 2011-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
youcansaveme
"Nie wiem, czy wiesz, ale są również stringi dla panów. Jeśli chcesz się przekonać, jak to jest, kiedy w pupę wpija ci się cienki pasek, zafunduj sobie stringi." , piękne zdanie hahahahhaha :D
Dodano: 2011-12-22 16:42:49 Zgłoś nadużycie