Główne grzechy randkowania

Zaczynasz spotykać się z fajnym facetem, nie tylko podoba Ci się z wyglądu, ale charakterami pasujecie do siebie jak ulał! Co zrobić, żeby nie zepsuć tej relacji na samym starcie?

Główne grzechy randkowania

Główne grzechy randkowania1. Nie śpiesz się z seksem!

Nie spiesz się z pójściem do łóżka. Jeżeli mężczyzna bez większych starań Cię zdobędzie, to uzna że jesteś "łatwa", a to przekreśli szanse na poważny związek.

2. Nie "otwieraj się" przed nim od razu!

Każda z nas wie, że mężczyźni nie są zbyt wylewni jeżeli chodzi o sprawy uczuciowe. Dlatego jeżeli za wcześnie się przed nim "otworzysz" on może stwierdzić, że dramatyzujesz i wszystko nadmiernie przeżywasz, co raczej go do ciebie nie zachęci.

3. Nie zadręczaj go wiadomościami!

Jeżeli non stop wysyłasz do niego maile, dzwonisz albo piszesz smsy to natychmiast przestań! Daj swojemu mężczyźnie trochę przestrzeni, inaczej będzie miał Cię dość.

4. Nie szpieguj go!

Oczywiście, że każda z nas chciałaby mieć pewność, że nasz ukochany jest nam wierny, ale jeżeli zaczniesz przeglądać jego telefon i laptopa, to on bardzo szybko straci do ciebie zaufanie.

5. Nie udawaj orgazmów!

To wcale nie jest niewinne kłamstewko. W ten sposób robisz i sobie i jemu krzywdę. A co jeżeli za niego wyjdziesz… będziesz udawała orgazm do końca życia?

6. Nie zmieniaj go!

Po osiągnięciu pewnego wieku ludzie się już nie zmieniają, więc jeżeli jest wiele rzeczy, które doprowadzają Cię w nim do szału, to nie oszukuj się, że jesteś w stanie sprawić, że Twój ukochany stanie się innym mężczyzną.

7. Nie poświęcaj się!

Niezależnie od tego, czy jesteś w związku czy nie, zawsze powinnaś najpierw zadbać o siebie. Jeżeli Ty będziesz szczęśliwa, ludzie dookoła Ciebie też tacy będą.

Źródło: sheknow.com

Przeczytaj również:

A Ty jak często się kochasz?

Zalety uścisku


Dodał(a): Olga Wap , Czwartek 12.04.2012 (aktualizacja: 2012-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
paula2509
:)
Dodano: 2011-10-24 17:46:15 Zgłoś nadużycie
niezapominajka123
Dzięki za rady :*
Dodano: 2011-10-24 12:20:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×