Jak cieszyć się seksem?

Każda z nas ma w swoim życiu trudniejsze momenty i nie jest niczym dziwnym, że wiele rzeczy, które wcześniej sprawiały nam radość już nas tak samo nie cieszy. Natłok obowiązków, brak czasu dla siebie i bliskich sprawia, że spada nasza samoocena. Co za tym idzie Twoje libido też przeżywa kryzys, a seks nie cieszy tak jak kiedyś.

Jak cieszyć się seksem?

Nie wiesz jak wyrwać się z rutyny i znowu poczuć się seksowną kobietą?

1.  Ciężko jest cieszyć się seksem i mieć na niego ochotę kiedy po powrocie do domu trzyma nas jeszcze stres z pracy, a nadal do zrobienia mamy to, czego w godzinach pracy zrobić się nam nie udało. Dlatego powinnaś przede wszystkim zadbać o to, aby oddzielić pracę od domu. Ważne jest abyś nie przynosiła pracy do domu, a po powrocie z pracy wyłączała telefon służbowy. Zrelaksuj się odpocznij chwile, a na pewno ochota na seks przyjdzie sama.

2.  Aby zbudować "atmosferę" wcale nie musicie wychodzić do restauracji na kolację i dopiero po powrocie do domu kochać się. Czy naprawdę uważasz, że po całym dniu pracy i obfitej kolacji będzie ci się chciało jeszcze uprawiać seks? Może lepiej "zrobić to" przed wyjściem, kiedy oboje szykujecie się na wspólny wieczór i jesteście podnieceni swoim towarzystwem?

3.  Najważniejsza jest rozmowa z partnerem. Porozmawiajcie o tym, co sprawia wam największą przyjemność podczas stosunku. Jakie pozycje lubicie najbardziej, co chcielibyście zmienić, a co ulepszyć.

Źródło: sheknows.com

Przeczytaj również:

Podwójne randki online

Sprawdź go przed randką


Dodał(a): Olga Wap , Środa 28.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
zolka
Trochę fantazji uczucia i miłości z obu stron inaczej w ogóle nie ma sęsu zaczynać
Dodano: 2011-10-09 00:56:49 Zgłoś nadużycie
niezapominajka123
Interesujące ;)
Dodano: 2011-09-30 18:42:59 Zgłoś nadużycie
paula2509
:)
Dodano: 2011-09-28 17:31:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×