Jak idealnie spędzić majówkę z partnerem?

Z badań wynika, że ponad połowa Polaków chciałaby, aby ich partner poświęcał więcej czasu na dotyk. Warto nadrobić zaległości w bliskości w zbliżający się długi majowy weekend i wyruszyć we wspólną podróż w poszukiwaniu naturalnych doznań. Także w sypialni!

Jak idealnie spędzić majówkę z partnerem

Wcale nie trzeba dalekich podróży, aby przeżyć idealną majówkę z partnerem, a także być może zażegnać swego rodzaju kryzys w związku. Oto pomysły na spędzenie długiego weekendu majowego.

1. Obudź zmysł dotyku


Majówka to doskonały czas, aby lepiej poznać potrzeby swoje i partnera. Poświęćcie ją na to, by odkryć nowe szlaki na mapie… swoich ciał. Jak wynika z badania Durex RealFeel, dla 79% Polaków to właśnie dotyk jest symbolem bliskości i intymności. W wolny majowy wieczór wyłączcie telefony, zgaście światło w sypialni i skupcie się tylko na sobie nawzajem. Przyspieszony oddech i szeptanie niegrzecznych czy czułych słów pobudzi zmysł słuchu, zaś delikatne muskanie ciała kochanka pozwoli na nowo odkryć Wasze własne ścieżki rozkoszy. Naturalnie intensywne doznania oraz "wrażenie skóry na skórze" bez żadnych barier może zagwarantować także seks z prezerwatywą.

Zobaczcie także: Potraficie jednym słowem opisać swoje życie seksualne? Zobaczcie jak zrobili to inni

2. Ruch… to zdrowie!


Szukając pomysłów na majówkę, wiele z nich wiąże się z aktywnością fizyczną. Jazda na rowerze zadba o naszą kondycję i… jędrność pośladków. Długie spacery poprawią krążenie, dotlenią organizm i pozwolą na relaks. Miarowy jogging wesprze nasz układ immunologiczny i zadba o ogólną sprawność organizmu. W majówkę warto jednak postawić na coś zupełnie innego i wybrać rozwiązanie, które pozwoli Wam maksymalnie zbliżyć się do siebie. Więc może… seks? Ujędrnia skórę, poprawia krążenie, reguluje ciśnienie, oczyszcza umysł i wzmacnia całe ciało. Jak wynika z badań, intensywne zbliżenie spali nawet… 120 kalorii!

Zobaczcie także: Seks to zdrowie? Tak, to potwierdzone!

3. Tym razem… we troje?


Podczas majówki warto również spróbować czegoś zupełnie nowego. Jak wynika z badania Durex, 53% kobiet i 68% mężczyzn chciałoby, aby ich druga połówka była bardziej pomysłowa we wprowadzaniu nowości i podkręcających zabaw do sypialnianej rutyny. 15% z nas chciałoby zasmakować przyjemności z wykorzystaniem… gadżetów erotycznych. Dobrym pomysłem na naturalnie intensywne doznania będzie także zaproszenie do miłosnego trójkąta… lubrykantu.


4. Naturalnie…


Chcecie czuć jeszcze więcej? Zadbajcie o odpowiednią atmosferę, by być jak najbliżej natury. Jeśli pogoda za oknem nie dopisze, wybierzcie się na sensualny biwak do… własnej sypialni. Zgaście światło, wejdźcie razem pod kołdrę i zabierzcie latarki. Niech jej blask wskazuje miejsca na Waszych ciałach, które czekają na kolejną dawkę pieszczot. Dotykajcie czule - to ma znaczenie! Aż 96% Polaków uznaje dotyk za jeden z najlepszych sposobów na przekazanie pozytywnych uczuć drugiej połówce . Podczas majowego weekendu, miłosne uniesienia i intensywne doznania można przenieść także poza granice sypialni. Dobrym pomysłem na wykorzystanie żelu intymnego Durex RealFeel jest zastosowanie podczas… podwodnych szaleństw - nie tylko pod prysznicem, ale także… na łonie natury!

Zobaczcie także:Źródło: Mat. prasowe Durex
Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 30.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×