Jak masować swojego mężczyznę?

Masaż to dokonała czynność przed zbliżeniem i po. Możesz wcielić się w rolę seksownej masażystki - Twój mężczyzna będzie zachwycony taką grą wstępną. Które miejsca na jego ciele masować i jak to robić?

Jak masować swojego mężczyznę? Jak masować swojego mężczyznę?

Plecy - ułóż ukochanego wygodnie na brzuchu. Lewą rękę ułóż w dolnej lewej części jego pleców (nadgarstek tuż obok kręgosłupa), prawa ręka to lustrzane odbicie lewej. Z mocnym naciskiem przesuwaj dłonie na boki. I w ten sposób przesuwając się coraz wyżej kręgosłupa, powtarzaj tą czynność. 

Szyja - stań za partnerem kiedy siedzi na krześle, dłonie delikatnie oprzyj na jego szyi, tuż pod uszami. Przesuwaj je do tyłu, nie naciskają zbyt mocno, aż spotkają się na karku. Powtórz tą czynność kilka razy.

Ramiona - kiedy kochanek leży na plecach, oprzyj kciuki po obu stronach podstawy jego szyi. Delikatnie naciskając i masując jego mięśnie, poruszaj po przekątnej w dół, aż do samej pachy. Powtórz czynność.

Uda - kiedy ukochany leży na plecach, złóż dłonie na kształt litery C i nakryj nimi jego oba uda. Mocno naciskając przesuwaj w stronę pupy partnera. Powtórz kilka razy. 

Klatka piersiowa - ułóż swojego mężczyznę na placach, a sama oprzyj dłonie tak, że opuszki Twoich palców, spoczywały na jego ramionach, a dłonie nad mięśniami piersiowymi. Masuj z niezbyt dużą siła, przesuwając dłonie w stronę mostka i w tym miejscu zmniejszając siłę nacisku. Potem zajmij się bokiem mięśni piersiowych, przesuwając dłonie w górę, do miejsca, w którym zaczynałaś masaż. Powtórz tyle razy ile Ty i Twój partner uznasz za stosowne.

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również: 

Seks blachary 

Zanim w sypialni powiesz tak

Gdy nie ma ochoty na seks 


Dodał(a): Ewa Nenko , Środa 08.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
paprotka
Warto spróbowac masażu olejkami eterycznymi. Wprowadzą one fantastyczny nastrój i zrelaksują was oboje. Polecam sklep primavera.org.pl mają tam mnóstwo różnych olejków
Dodano: 2017-04-04 11:11:45 Zgłoś nadużycie
julkakulka92
przyda się jakiś olejek. najlepiej rozgrzewający :)
http://joytoys.pl/produkty_wszystkie/r_mm/_warmup_kawa_ole--238/
Dodano: 2013-03-20 17:08:43 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×