Jak poprawić jakość nasienia twojego partnera?

Staracie się o dziecko? Na pewno warto zwrócić uwagę na nasienie partnera.

Jak poprawić jakość nasienia twojego partnera?

Chcesz zajść w ciążę, ale pomimo tego, że prowadzisz zdrowy tryb życia, chcesz jeszcze bardziej zwiększyć szanse na zapłodnienie? Nie zapominaj, że duży wpływ ma na to także jakość nasienia partnera. 

Walka ze stresem


Nie tylko ty powinnaś unikać stresu, ale także twój facet. Zdenerwowanie bowiem wpływa na spermę. Przede wszystkim, partner powinien unikać stresu! Tak, wiemy że to nie takie łatwe, ale stres niestety negatywnie oddziałuje na męskie nasienie. Spróbujcie więcej czasu spędzać ze sobą, wspólnie się zrelaksować.

Zobaczcie także: 3 zastosowania spermy, o których nie miałaś pojęcia

Aktywność fizyczna


Twój facet prowadzi siedzący tryb życia i daleko mu do miłośnika sportów? Czas to zmienić! Chodzi tylko o to, by zaczął się częściej ruszać. Sprawdźcie również prawidłowość jego wagi.

Zobaczcie także: Ile razy w tygodniu kochają się szczęśliwe pary?

Zdrowa dieta


Jeśli chcesz poprawić waszą płodność, przyjrzyj się diecie swojego faceta. Przede wszystkim, zatroszczcie się o to, by w codziennym menu znalazły się źródła cynku. Poza tym, w jadłospisie powinien być obecny również kwas foliowy oraz selen.

Rzucenie palenia papierosów


Koniec z używkami! Na jakość spermy zły wpływ ma nie tylko palenie papierosów, ale również picie alkoholu.Zobaczcie także:Foto: Thinkstock
Źródło: Cosmo.pl


Dodał(a): Natalia , Piątek 18.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×