Jak rozpoznać, czy mężczyzna będzie dobry w łóżku?

Są pewne niepozorne znaki, dzięki którym możemy przewidzieć, czy dany mężczyzna będzie dla nas dobrym kochankiem. Na co zwrócić uwagę?

dobry kochanek.jpg

Jak rozpoznać, czy mężczyzna będzie dobry w łóżku?

Dopasowanie w łóżku to ważna sprawa. Czasem ktoś, kto nawet bardzo nam się podoba, wcale nie musi okazać się świetnym kochankiem lub partnerem, który będzie wiedział, czego potrzebujemy i jak o to zadbać. 

Spotykając się można jednak odczytać z codziennego zachowania kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że z tym mężczyzną czeka nas udany seks. Na co zatem warto zwracać uwagę?

Świetnie całuje

Kiedy mężczyzna całuje nas namiętnie i dokładnie tak, jak tego chcemy to możemy być prawie pewne, że będzie doskonale wiedział, jak sprawić nam przyjemność w łóżku. Jeśli sposób i technika całowania już sprawiają, że uginają nam się kolana, to noc z takim mężczyzną z pewnością nie będzie zmarnowana. 

Zobacz też: CHCESZ WIĘCEJ ROMANTYZMU W ŁÓŻKU? OTO KILKA CENNYCH RAD 

Dżentelmen

Jeśli mężczyzna jest dżentelmenem, potrafi podać płaszcz, przepuścić w drzwiach, czy pocałować w rękę to zapewne w sypialni nie zmieni się nagle w zapatrzonego w siebie egoistę, który dba jedynie o swoje potrzeby. Jeżeli jego zachowanie jest naturalne, a nie jest jedynie pozą, możesz zakładać, że będzie on kochankiem, który zadba o Twoje potrzeby.

 

Bardzo dobrze tańczy

Jeżeli świetnie dogadujecie się na parkiecie możesz być prawie pewna, że tak samo będzie w sypialni. Nie chodzi o to, by mężczyzna miał ukończone 10 tanecznych kursów i znał kroki do wszystkich tańców, ale o to, by Tobie dobrze się z nim tańczyło. Jeżeli potraficie znaleźć wspólny rytm, a Ty czujesz się bezpiecznie i możesz tańczyć z zamkniętymi oczami, bo wiesz, ze on dobrze Cię poprowadzi, to nie masz się czego bać. Parkiet jest świetnym odwzorowaniem dopasowania w łóżku.

Zobacz też: OTO POZYCJE SEKSUALNE, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ZAKOCHACIE SIĘ W SOBIE JESZCZE BARDZIEJ 

Naturalne, czułe gesty

Jeśli przebywając z nim czujesz się swobodnie, a do tego on wykonuje naturalnie wykonuje czułe gesty, które odpowiadają Twojej wrażliwości, to w łóżku z pewnością też dobrze będziecie się rozumieć. Jeżeli jednak on jest zbyt nachalny nawet podczas zwykłej randki lub zupełnie nie wykonuje żadnych czułych gestów w Twoim kierunki nawet kiedy dajesz mu to do zrozumienia, to niekoniecznie w sypialnie będzie wam idealnie.

Zobacz też: 5 ZASKAKUJĄCYCH FAKTÓW O PENISIE 

Ma szacunek

Jeżeli widzisz, że mężczyzna, z którym się spotykasz szanuje Ciebie i Twoje zdanie, to jest to sygnał do tego, że w łóżku także będzie się z Tobą liczył i dbał, byście oboje byli tak samo zadowoleni. Jeśli jednak zawsze sam podejmuje decyzje, nie zważając na to co Ty masz do powiedzenia, nie łudź się, że w sypialni będzie inaczej.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 27.08.2015 (aktualizacja: 2015-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (9)

Awatar
Anonim
a tak wogóle to seks jest przreklamowany.
Dodano: 2016-03-30 06:39:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
ale poierdoły. dobra wóda.moja pani o tym wie i bez 0.5 nie podchodzi do mnie. tak wiem,zaraz będziecie krzyczeć i oponować.. ale mnie po 0.5 nie zamieni na zadnego innego.
Dodano: 2016-03-30 06:37:16 Zgłoś nadużycie
Anonim
może o ponton chodziło.
Dodano: 2015-11-25 22:08:32 Zgłoś nadużycie
Anonim
"nie łódź się, że w sypialni będzie inaczej"? jaka znowu łódź? w ogóle tekst to jakieś kiepskie tłumaczenie, stylistyczne dno (zob. naturalnie czułe gesty).
Dodano: 2015-11-24 22:59:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jak dobrze tańczy to istnieje większe prawdopodobieństwo, że będzie dobry w łóżku :)

......................................
http://www.aptekakamagra.pl
Dodano: 2015-09-28 19:54:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
@Down
Rozumiem, że na 1 spotkaniu już chciałaś dać mu dupy, ale skończyło się na całowaniu?
Dodano: 2015-09-09 23:57:43 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dużo w tym prawdy Ale spotkałam się kiedyś z chłopakiem który był prawdziwym specjalistą w całowaniu.
I cóż .. nie była to tylko moja opinia ale również mojej koleżanki...
Jednak do następnej randki już nie doszło, gdyż nie było w tym chłopaku żadnych emocji, tylko ta technika. Ja również nie czułam w sobie totalnie żadnych emocji do niego. A poza tym to właściwie to średnio mi się podobał. Byli w moim życiu faceci całujący bardziej normalnie i w mniej wyrafinowany sposób a pocałunek potrafił dosłownie zelektryzować. Choć oczywiście to wszystko to jest loteria. A żeby było jeszcze głupiej to wyszłam za mąż za faceta który ani dobrze nie całuje ani nie jest jakiś dobry w łóżku, a jestem z nim bo sie po prostu z nim najlepiej dogadywałam.
Dodano: 2015-09-09 07:17:37 Zgłoś nadużycie
Anonim
Prawda w 100%.!!!
Dodano: 2015-09-03 16:25:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
Całkiem ciekawe spojrzenie ale czy prawdziwe? Jakoś "dżentelmen" mówi mi że będzie nudno, tak aż za spokojnie, jakby z rutyną.
......................................
http://www.kamagra.org.pl
Dodano: 2015-09-01 15:05:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×