Jak sprawić mu rozkosz?

Chciałabyś zafundować swojemu facetowi rozkosz, której jeszcze nie przeżył? Koniecznie skorzystaj z naszych inspirujących wskazówek!

Jak sprawić mu rozkosz?

Jak sprawić mu rozkosz?Pupa

 

Czy wiesz, że pośladki to największe z wszystkim mięśnie faceta? To właśnie tam gromadzi się najwięcej napięć i stresów swojego ukochanego.  Zafunduj mu zatem gorący masaż pupy. Rozgrzej swoje dłonie i opuszkami palców zacznij masować pupę faceta. Już po chwil będzie on niezwykle zrelaksowany i gotowy na dalsze igraszki.

Penis

Czy mężczyźni myślą tylko o jednym? W tym przypadku tak! Okazuje się, że fantazja na temat jego penisa w Twoich ustach to najbardziej pożądana przyjemność, którą możesz mu zafundować. Zanim przystąpisz do akcji, ogrzej swoje usta gorąca herbatą lub zwykłą wodą, on stanie się twardy w bardzo krótkim czasie. I oto przecież chodzi!

Stopy

Chciałabyś zachęcić swojego faceta do szybkiego seksu? Pobudź jego stopy. Najprostszym sposobem jest umieszczenie jego skarpetek w mikrofalówce na około 30 sekund, a następnie założenie ich na stopy partnera. Już po chwil poczują się one niezwykle pobudzone. Zresztą jego część ciała położona trochę wyżej również!


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 04.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×