Jakie są czułe miejsca na ciele mężczyzny?

Dużo mówi się o tym, jakie są czułe i wrażliwe na pieszczoty miejsca na kobiecym ciele. Jednak mężczyźni też mają na swoim ciele obszary, których pieszczenie sprawia im dużą przyjemność..

Jakie są czułe punkty na ciele mężczyzny?

Jakie są czułe punkty na ciele mężczyzny?

Zazwyczaj kobietom wydaje się, że jedyną częścią ciała, o której pieszczeniu marzy mężczyzna jest "jego interes". To nie do końca prawda, gdyż na ciele panów jest więcej miejsc, które lubią być dotykane , głaskane i całowane przez kobiety. To oczywiście nie doprowadzi mężczyzny do orgazmu, ale może być świetnym wstępem i rozgrzaniem atmosfery...

Dłonie

Mężczyźni mają naprawdę czułe dłonie. Ich wewnętrzna strona jest wyjątkowo wrażliwa na dotyk. To między innymi właśnie dlatego tak dużą przyjemność daje im pieszczenie dłońmi kobiecych piersi oraz całego kobiecego ciała.

Delikatny dotyk, niewinne pocałunki, czy subtelne głaskanie wewnętrznej strony męskich dłoni z pewnością okaże się dla Twojego partnera bardzo przyjemne i pobudzi jego chęć na znacznie więcej.

 

Klatka piersiowa i szyja

Nie tylko kobiety lubią być pieszczone w tych okolicach, okazuje się, że panowie również doceniają to, że poświęci się tym częściom ciała więcej uwagi. Oczywiście jeśli zamierzamy sprawić partnerowi prawdziwą przyjemność, należy zacząć od delikatnych pieszczot. Później można za jego zgodą spróbować odrobinę poszaleć.

Szyja doceniona przez kobietę delikatnymi i zmysłowymi pocałunkami od razu rodzi w głowie mężczyzny nadzieję, że na szyi się nie skończy, a pieszczoty będą się przesuwać coraz niżej i niżej, i niżej...

Zobacz też: JESZCZE INTENSYWNIEJSZY ORGAZM

Jakie są czułe punkty na ciele mężczyzny?

Pieszczoty to świetna forma na to, by naprawdę mocno rozgrzać atmosferę w sypialni

Kark oraz uszy

Bardzo czułym na pieszczoty miejscem na męskim ciele jest także kark, szczególnie na linii włosów. Delikatne głaskanie tej części ciała jest dla panów szalenie przyjemne, a także pobudzające. 

Uszy to bardzo ważna część ciała, która uwielbia pieszczoty. I nie chodzi o to tylko, że ich skóra jest bardzo czuła na delikatne pocałunki, ale szczególnie wrażliwe są przecież na mowę. Szeptanie to ponoć jednak z najbardziej pobudzających i seksownych czynności. Jeśli do tego wyszeptuje się mężczyźnie rzeczy, które potrafią bardzo pobudzić jego wyobraźnię, skuteczność i przyjemność gwarantowana.

Zobacz też: ŻEBY PO SEKSIE TEŻ BYŁO MIŁO... 

Wewnętrzna strona ud

To często niesłusznie pomijany obszar ciała. Miejsce to jest dobrze unerwione i dzięki temu wrażliwe na dotyk. W tej części nie trzeba się raczej bać odrobinę mocniejszego dotyku, choć takie delikatne zmysłowe głaskanie też z pewnością zapewni dużo satysfakcji.

Usta

To niby oczywista oczywistość, ale warto nadmienić, że usta według naukowców są nawet bardziej unerwione niż okolice intymne. Dlatego całowanie to nieodłączny element wzajemnych pieszczot, który chyba nigdy i nikomu się nie znudzi, dlatego nie wolno o nim zapominać.

Urozmaicenia w tej kwestii mogą być dla mężczyzny zaskakujące w sposób pobudzający, dlatego nie bój się delikatnie eksperymentować ze szczypaniem, podgryzaniem, czy innymi rzeczami. Oczywiście nie każdy coś takiego lubi, dlatego warto zorientować się, co tak naprawdę sprawia Twojemu mężczyźnie najwięcej przyjemności.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 07.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Jego wrażliwe miejsca!

    Jego wrażliwe miejsca!

    Spraw, by Twój partner płonął z pożądania. Znajdź najwrażliwsze miejsca na jego ciele i zafunduj dreszcz emocji swojemu ukochanemu. Dowiedz się, co zrobić, by on przeżył ogromną rozkosz! czytaj więcej