Jeden szczegół, który sprawia, że częściej chodzimy do łóżka

Jest kilka rzeczy, które zachęcają Panie do częstszego stosunku. Są to m.in. nowa bielizna, alkohol czy romantyczny nastrój. Do wyliczenia tych poprzednich nie są nam potrzebni naukowcy. Jednak Ci ostatni wpadli na ciekawy trop- według nowych badań przeprowadzonych przez Szkołę Zdrowia Publicznego im. Johns’a Hopkinsa Bloomberg w Baltimore (Maryland, USA), kobiety częściej chodzą do łóżka dzięki… antykoncepcji.

Jeden szczegół, która sprawia, że częściej chodzimy do łóżka

Naukowcy przeprowadzili badania na ponad 210 000 kobiet z 47 krajów. Każda z nich wypełniła ankietę z której wynika, że aż 90% z tych, które stosują regularnie antykoncepcję, odbyło stosunek przynajmniej raz w przeciągu ostatniego miesiąca. Z kolei w grupie kobiet, które nie stosują antykoncepcji w żadnej postaci, tylko 72% miało tę przyjemność. Podczas gdy w niektórych krajach częściej chodzi się do łóżka, a w innych rzadziej, w każdym z nich wskaźnik kobiet, które stosują antykoncepcję robi to częściej.

Zobaczcie także: Czy kolor ścian wpływa na życie erotyczne?

Mimo, iż naukowiec Suzanne Bell zauważa, że jedno badanie na tak wielką skalę nie wystarczy, by wydać jednogłośny wyrok, to dobrze jest wiedzieć, że antykoncepcja może powodować u nas taki skok życia seksualnego.

Warto w takiej sytuacji wziąć pod uwagę badania Szkoły Zdrowia Publicznego w dyskusjach na temat stosowania antykoncepcji ze swoim partnerem. I oczywiście, warto częściej chodzić do łóżka. W końcu nie ma nic zdrowszego, niż orgazm, drogie Panie!Zobaczcie także:Źródło: EliteDaily
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 01.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Amukina
My odkąd urozmaicamy seks to jest o wiele lepiej i o wiele częściej, ostatnio często razem ogladamy filmy erotyczne. Długo się nie dałam namówić a teraz juz sama proponuje bo to fajne nowe doznania. Dobre darmowe porno jest na pornway.com :) lubie ta stroonke, nie ma wirusow etc
Dodano: 2016-07-03 20:07:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
To samo pomyślałam :) że zależność jest w drugą stronę - te kobiety, które uprawiają częściej seks, stosują antykoncepcję. Ja "naukowiec" odkryłam, że ciąża sprawia, że kobiety częściej uprawiają seks, bo w grupie kobiet, które urodziły dziecko 100% z nich uprawiało seks w ciągu ostatnich 9 miesięcy, a w grupie kobiet, które nie urodziły dziecka było ich mniej. Brawo ja!
Dodano: 2016-02-09 20:13:37 Zgłoś nadużycie
Anonim
a czy przyszło panom "naukowcom" do głowy, że to sex może byc przyczyną antykoncepcji a nie na odwrót? że kobiety, które mają partnerów seksualnych stosują regularnie antykoncepcję, a pozostałe nie - bo i po co?
Dodano: 2016-02-05 20:14:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×