Jego wrażliwe miejsca!

Spraw, by Twój partner płonął z pożądania. Znajdź najwrażliwsze miejsca na jego ciele i zafunduj dreszcz emocji swojemu ukochanemu. Dowiedz się, co zrobić, by on przeżył ogromną rozkosz!

Jego wrażliwe miejsca!

Jego wrażliwe miejsca!

Potraktuj ciało swojego partnera jak mapę rozkoszy. Znajdź jego strefy erogenne i rozgrzej ukochanego. Aby urozmaicić pieszczoty możesz skorzystać z olejków do masaży i lubrykantów, idealne propozycje znajdziesz tutaj.

Uszy, są intensywnie ukrwione, to na nich znajduje się mnóstwo zakończeń nerwowych. Usiądź na plecach partnera, pochyl się i weź w zęby jeden z jego płatów usznych i ssij. Następnie zajmij się drugim uchem. Możesz też delikatnie dmuchać w niego ciepłym powietrzem z Twoich ust. Rozpalisz ukochanego w mgnieniu oka.

Szyja jest miejscem wyjątkowo wrażliwym na ciepło. Delikatnie podgryzaj ją, całuj i pieść językiem. Zagwarantujesz mu totalny odlot.

Klatka piersiowa. Wyjątkowo unerwione są sutki. Niektórzy mężczyźni lubią subtelne zabawy, inni mocniejsze. Wybadaj swojego partnera, zacznij od drobnych pocałunków i następnie przejdź do ssania i podgryzania. Zrób ukochanemu masaż całej klatki piersiowej rozgrzewającym olejkiem, zadbaj też o jego kręgosłup.

Penis. Pieszczoty oralne to jedna z najsłodszych seks fantazji każdego mężczyzny. Zafunduj ukochanemu oral o jakim nie zapomni na długo!

Wewnętrzna strona uda. Dotykaj jego ud, możesz je głaskać lub masować. Podczas intymnych chwil to miejsce jest prawie tak samo ukrwione jak penis, więc nie zaniedbuj go.

Foto: Thinkstock

Dodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 27.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Faceci też uwielbiają jak się masuje im odbyt ;)
Dodano: 2012-08-28 10:14:13 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×