Jeszcze intensywniejszy orgazm

Naukowcy, choć starają się zbadać każdy zakamarek kobiecego ciała, do niedawna ignorowali łechtaczkę. Najnowsze badania wskazują na to, że kobiece clitoris może dostarczyć jeszcze więcej przyjemności niż sądziliśmy.

100584615.jpgJeszcze intensywniejszy orgazm

Wiele kobiet, opisując łechtaczkę, mówi że jest to "mały guziczek nad waginą". W rzeczywistości ten mały "guziczek" to żołądź clitoris- widoczna część całkiem sporej i mocno skomplikowanej struktury, którą każda kobieta ma w środku. Żołądź ma 6-8 tysięcy zakończeń nerwowych, a ponieważ jest mały, nerwy są skupione na mikroskopijnej powierzchni, co czyni clitoris wrażliwsze od penisa. Warto wiedzieć, że clitoris zbudowana jest z dość podobnej tkanki co penis, co oznacza,że kobiety też miewają erekcję. Zatem kiedy kobieta jest podniecona i podobają jej się igraszki z mężczyzną, jej clitoris wypełnia się krwią i powiększa, co daje dużo większe szanse na intensywny orgazm.

Sprawdź, co zrobić aby osiągnąć prawdziwy orgazm- kliknij tutaj!

Warto zrobić dobry użytek z tych informacji. Zatem samo uświadomienie sobie jak wygląda clitoris jest istotne. Po drugie - warto zaczekać z głównym punktem i zapewnić łechtaczce pulsowanie w trakcie gry wstępnej. To zwiększy szanse na naprawdę intensywny orgazm. Warto także wiedzieć, że odnogi clitoris biegną równolegle do warg sromowych, dlatego kobieta może poprosić faceta, aby masował całą dłonią właśnie okolice warg sromowych. Taka lekcja anatomii we dwoje może być niezwykle podniecająca.

Sprawdź, co zrobić, aby gra wstępna była jeszcze dłuższa i przyjemniejsza!

a13694470235812745346fea73e6830c_239843.jpg

Foto: ThinkStock
Dodał(a): Paulina Lipska , Czwartek 20.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
Ja mma swoje sposoby na intensywne orgazmy ale nie będe tu zdradzać są dośc intymne ;)
Dodano: 2012-10-26 14:31:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×