Joga dobra na seks!

Joga nie jest jedynie dobrym sposobem na osiągnięcie równowagi, czy spokoju ducha. Okazuje się, że joga ma także zbawienny wpływ na życie seksualne.

joga

Istnieje wiele artykułów dotyczących jogi i jej pozytywnego wpływu na życie erotyczne. Jak się okazuje,  to właśnie joga sprawia, że zarówno mężczyźni jak i kobiety odczuwają większą satysfakcję z seksu i bliskości z drugą osobą. Dzieje się tak dlatego, ponieważ ćwiczenia, jakie oferuje nam joga, bardzo korzystnie stymulują nasz mózgiem. Dzięki stanowi umysłu, jaki można dzięki nim osiągnąć, możemy sprawiać wrażenie zakochanych. Tak właśnie działa joga.

Ponadto, jak wykazali naukowcy z Rutgers University w USA, uprawianie jogi pozwala w sposób mentalny osiągnąć orgazm. Stan ekstazy, w jakim można się znaleźć pozwala na dogłębne odczuwanie dotyku, a tym samym doznania seksualne są bardziej intensywne.

Joga i seks mają wiele wspólnego. Na cudowne życie erotyczne ma bowiem duży wpływ nasz stan umysłu. Zapewne więc wiele zawdzięczamy ćwiczeniom, jakie oferuje nam joga. Dodatkowym atutem jest także fakt, że joga obniża poziom bólu, zwiększając tym samym popęd seksualny i ukrwienie narządów płciowych.

Teks: Iza Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Plaga nimfomanek

Seks lekarstwem na Alzheimera!
Dodał(a): Iza Hofman , Środa 18.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×