Kiedy masz ochotę na jeszcze...

Spełniony mężczyzna po udanym seksie najczęściej zasypia. Jego organizm przeżył właśnie duży wysiłek fizyczny i niesamowitą dozę emocji, więc odpoczynek jest dla niego idealnym rozwiązaniem. Dla nas kobiet ważna jest atmosfera po seksie i chcemy ten moment jak najlepiej wykorzystać. Dowiedz się, co zrobić by Twój partner nabrał ochotę na to samo co Ty.

Kiedy masz ochotę na jeszcze...

Kiedy masz ochotę na jeszcze...

Chwile po orgaźmie to idealny czas na zacieśnianie więzi pomiędzy partnerami. Dzięki hormonom, oksytocynie i wazopresynie zarówno Ty jak i Twój ukochany czujecie bliskość. Większość kobiet po udanym seksie jest nadal pobudzona i gotowa na kolejne przyjemności, mężczyźni potrzebują więcej czasu żeby się zregenerować. To dlatego, gdy Ty masz ochotę na jeszcze, on najchętniej ułożyłby się wygodnie na poduszce i zasnął jak dziecko.

Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak postępować, żeby osiągnąć zamierzony cel:

Jeśli chcesz rozmawiać, unikaj trudnych tematów. Wybierz takie, które nie wymagają zbyt dużego wysiłku umysłowego i nie psuj przyjemnej atmosfery swoimi wyrzutami. Najgorsze, co możesz zrobić to sprowokować kłótnię w tym najbardziej intymnym momencie! Porozmawiajcie o seksie, o tym jak było Wam dobrze i co chciałabyś z nim jeszcze spróbować. Skomplementuj jego ciało, to na pewno skłoni go do odwdzięczenia się. Urządźcie sobie luźną wymianę zdań na jakieś abstrakcyjne tematy, np miejsce na świecie, w którym chciałby mieszkać. Takie rozmowy zacieśnią więź między Wami i sprawią, że jeszcze długo nie wyjdziecie z łóżka, ciesząc się swoim towarzystwem.

Jeśli chcesz mieć kolejny orgazm. Twój partner potrzebuje chwili, by nabrać sił i ochoty na kolejną rundę, żeby go do tego nakłonić zacznij bawić się ze sobą sama. Podczas gdy Ty będziesz się dotykać , partner z przyjemnością na Ciebie popatrzy, a gdy będzie już gotowy chętnie do Ciebie dołączy. Możecie wziąć wspólny prysznic. Gorąca woda stymuluje przepływ krwi, więc utrzyma was w stanie pobudzenia.

Jeśli chcesz zasnąć w jego objęciach. On jest rozgrzany i wyczerpany, niekoniecznie ma więc ochotę na przytulanie. Zamiast pozycji na łyżeczki możecie potrzymać się za ręce, albo niech Twój ukochany położy się na brzuchu, a Ty, na boku. Jedną ręką obejmij jego plecy i wsuń nogę pomiędzy jego nogi. W takim ułożeniu będzie Wam obojgu wygodnie.Dodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 23.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×