Która część ciała jest najbardziej odpowiedzialna za osiąganie orgazmu?

Jesteście ciekawi, która część ciała w największym stopniu wpływa na to, czy osiągamy orgazm, czy nie? Zobaczcie.

orgazm.jpg

Która część ciała jest najbardziej odpowiedzialna za osiąganie orgazmu?

Czy zastanawialiście się kiedyś, która część ciała w największym stopniu jest odpowiedzialna za osiąganie przyjemności podczas seksu? Odpowiedź może was nieco zaskoczyć...

Zobacz też: CZY ORGAZM POCHWOWY ISTNIEJE? 

Okazuje się, że ani sławny punkt "G" ani żaden inny punkt naszych okolic intymnych nie odpowiada za osiąganie orgazmów w tak dużym stopniu jak nasz... mózg. To właśnie on tak naprawdę staruje całą naszą rozkoszą podczas stosunku.

 

Kiedy osiągamy orgazm, przyjemność jest tak silna, że nasz mózg wyłącza pewne partie naszego umysłu, jednocześnie silniej doprowadzając do nich krew. To sprawia, że nie odczuwamy lęku, strachu, czy niepokoju i wpadamy w bardzo przyjemny trans.

Orgazm, mimo różnic fizjologicznych, ma taki sam wpływ na mózg kobiety, jak i mężczyzny. Można więc powiedzieć, że to właśnie w naszym umyśle zaczyna się i kończy szczytowanie podczas udanego seksu

Zobacz też: JAK WYGLĄDA WEDŁUG KOBIET IDEALNY... PENIS? ZOBACZCIE 

Co więcej, istnieją dowody, które dobitnie potwierdzają tę teorię, gdyż dowodzą, że są osoby, które są w stanie osiągnąć orgazm tylko i wyłącznie poprzez myślenie! Jednak jest to bardzo trudne do osiągnięcia.

Stymulacja fizyczna, czy odpowiednie pozycje seksualne, jest jednak bardzo ważnym elementem, jednak warto pamiętać, że to głównie nasz umysł odpowiada za to, czy osiągniemy największą przyjemność podczas stosunku, czy też nie. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 25.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×