Kulki dopochwowe ćwiczą mięśnie Kegla!

Kulki dopochwowe stają się coraz większym hitem! Dlaczego? Pomagają one kobietom po porodach wrócić do formy i cieszyć się w pełni upragnionym orgazmem. Nie jest to jednak główny powód ich popularności. Okazuje się, że tzw. "kulki rozkoszy" wzmacniają mięśnie Kegla i noszone przez kilka godzin w pochwie, zwiększają siłę doznań seksualnych.

kulki dopochwowe

Na rynku jest wiele rodzajów kulek dopochwowych. Jeśli kobieta używa ich po raz pierwszy najlepiej będzie wypróbować te lżejsze – z plastiku. Wkłada się je tak samo jak tampon. Należy jednak pamiętać, aby nie nosić kulek tylko w domu, bo mogą początkowo wypadać. Po upływie jakiegoś czasu można już wypróbować kulki metalowe. Takie bowiem są bardziej zaawansowane. W dodatku, idealnie nadają się dla kobiet po porodzie. Skutecznie działają na pracę mięśni Kegla, odpowiedzialnych za doznawanie przyjemności podczas stosunku płciowego.


kulki

Ćwiczenia za pomocą kulek dopochwowych są pomocne nie tylko w sferze seksualnej, ale również zdrowotnej – wzmacniają kanał rodny. Krew w okolicach genitaliów płynie szybciej i tym samym daje to większe szanse na  pełny orgazm. Natomiast wyćwiczone mięśnie pochwy będą łatwiej stymulowane podczas zbliżenia, zaciskając penisa partnera. W rezultacie, zarówno kobieta jak i mężczyzna może poczuć pełną satysfakcje z seksu i cieszyć się orgazmem przy każdym zbliżeniu. Wszystko to dzięki specjalnym kulkom i oczywiście ćwiczeniom!


Źródło: everydayhealth.co

Przeczytaj również:

Wielokrotny orgazm

Tajniki damskiej masturbacji

Pierwsza szkoła seksu na świecie!


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 08.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×