Łóżkowe zabawy z pejczem

Niektórzy poprzestają na fantazjach, inni je realizują. Gra wstępna z elementami przemocy może być fascynująca, ale i niebezpieczna - musisz wiedzieć, kogo do tej gry zapraszasz.

Łóżkowe zabawy z pejczem

Najsłynniejszym zwolennikiem tego typu praktyk seksualnych był markiz De Sade, którego śmiało obarcza się odpowiedzialnością za moralny upadek wielu niewinnych dziewcząt. Sam termin „BDSM”  łączy w sobie pojęcia: wiązania i dyscypliny, sadyzmu i masochizmu oraz uległości i dominacji. To forma gry seksualnej, która polega na przyjmowaniu przez partnerów stałych ról (dominującej lub uległej, ewentualnie przechodzeniu od jednej roli do drugiej, w zależności do sytuacji) w obrębie ustalonego wcześniej scenariusza. Erotyczne spotkanie może być okazją do odegrania jednej sceny lub całej sesji. Co ważne, sam seks ma w tym kontekście mniejsze znaczenie, bo najważniejszym źródłem przyjemności jest sama gra.


Musi być zaufanie

Zanim jednak zostanie podjęta decyzja o eksploracji swoich możliwości i ograniczeń, konieczne jest zaczerpnięcie informacji na temat samej istoty BDSM, jak i pragnień i oczekiwań partnera. To powinno gwarantować udane wtajemniczenie.

- W moim przypadku wszystko zaczęło się od ówczesnego chłopaka, który miał za sobą doświadczenia w tej sferze. Zasugerował, żebyśmy spróbowali tego w ramach odkrywania wspólnych horyzontów. I wprowadził mnie w ten mroczny świat, uczył i oceniał. Na początku nie byłam przekonana, ale mu zaufałam. Wiedział, że oboje się tam odnajdziemy – wspomina Beata.

Gra pomiędzy kochankami odbywa się za ich świadomą i wzajemną zgodą. Ważnym jej elementem jest szacunek wobec siebie, który wynika z dobrowolnie przyjętych ról i chęci czerpania obopólnej przyjemności. Partnerzy powinni dobrać się w zgodzie ze swoimi oczekiwaniami, wykazywać zrozumienie dla swoich potrzeb i akceptować ustalone zasady. Wszystko jest tutaj kwestią umowy, która wiąże obie strony.


Kiedy zabawa zabrnie za daleko

Łóżkowe zabawy z pejczem


Czasem jednak sytuacja może się wymknąć spod kontroli i osiąga punkt krytyczny, wtedy na ratunek przychodzi tzw. słowo lub gest bezpieczeństwa, który jest oznaką tego, że górny próg tolerowanego bólu się

zbliża, a zabawa zmierza w złym kierunku. Może się okazać, że dominujący partner lub partnerka nadużywa swojej władzy i coś, co miało przynosić przyjemność, staje się torturą. W tej sytuacji sięgnięcie po awaryjne hasło może się okazać

błogosławieństwem.

W normalnych relacjach tego typu nie chodzi przecież o znęcanie się nad partnerem, ale o dostarczanie nieco mocniejszych wrażeń. W tej zabawie potęgowaniu przyjemności służy arsenał gadżetów takich jak: kneble, obroże, kajdanki, pejcze czy klamry na sutki. Do tego obowiązuje lateksowa lub skórzana bielizna.

Ważne, by partnerzy byli trzeźwi, zrównoważeni psychicznie i odpowiedzialni.  Trzeba pamiętać o tym, że powierzenie siebie przypadkowemu partnerowi może być opłakane w skutkach, w najlepszym wypadku skończy się uszkodzeniem ciała, w najgorszym trwałym kalectwem lub nawet śmiercią. W ekstremalnych przypadkach partnerzy potęgują ból, zadając go za pomocą pejczy o metalowych końcówkach czy praktykując podduszanie.

Zbyszek w tajemnicy przed żoną przesiaduje nocami na czacie i oddaje się swojej fascynacji. Ale cyberseks to dla niego za mało. Szuka swojej przyszłej pani, realnej. - Moja żona nigdy się nie zgodzi na takie eksperymenty. Uznałaby to za perwersję. Zresztą, odkąd mamy dzieci, właściwie w sypialni stałem się bezużyteczny, dlatego szukam chętnej w sieci. Fantazje? Marzę o silnej kobiecie, dla której założę obrożę i będę mógł służyć, posłusznie wykonywać rozkazy, i która na chwilę całkowicie mnie zdominuje – wyznaje. - Myślę, że wszystko jest stworzone dla ludzi, tylko trzeba korzystać z głową, odróżniać zabawę od rzeczywistości - dodaje.

Autor: Magdalena Zgud

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Redakcja , Niedziela 01.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Hilary
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem pejcza, to polecam w http://sexshop112.pl/95-packi-pejcze-baty-erotyczne Mają różnego rodzaju pejcze w dobrych cenach
Dodano: 2016-04-07 21:04:16 Zgłoś nadużycie
Lighter
Lubie te klimaty, jestem zarejestrowana na pewnej stroncehttp://www.bdsm.org.pl gdzie można poznać ludzi, których tez to ciekawi. Fantazje jak każde inne, nie ma co się wstydzić
Dodano: 2012-03-09 11:42:17 Zgłoś nadużycie
no name
Oj zgadzam sie :) czasami nawet jak zapytam meza "kochanie masz jakies fantazje?" to mi odpowiada ze nie ma.
Najlepiej pozbyc sie uciazliwego tematu i odpowiedziec krotkim nie....no ale coz tacy sa faceci hehe
Dodano: 2012-01-02 01:20:24 Zgłoś nadużycie
bboybemybaby
zgadzam się z komentarzem niżej. faceci jakoś nie potrafią rozmawiać o swoich potrzebach czy fantazjach.
Dodano: 2012-01-01 19:16:26 Zgłoś nadużycie
midnightpearl
"Moja żona nigdy się nie zgodzi: - a pytał Ją kiedyś o zdanie na ten własnie temat? hmmm . . .
Dodano: 2011-12-09 00:25:54 Zgłoś nadużycie
Maja
Ostry temat! Warto urozmaicić życie seksualne.
Dodano: 2011-04-06 10:24:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×