Masaż erotyczny - pokaż mężczyźnie jak ma go wykonać

Macie ochotę na ciekawą grę wstępną? Pokażcie swojemu partnerowi, jak ma Wam wykonać masaż erotyczny, a na pewno nie zapomnicie tych chwil na długo!

Masaż erotyczny - pokaż mężczyźnie jak ma go wykonać

Masaż erotyczny - pokaż mężczyźnie jak ma go wykonać


Nie od dzisiaj wiadomo, że masaż idealnie działa na nasze ciało, a co za tym idzie - także samopoczucie. Zobaczcie, jak prawidłowo mężczyzna powinien go Wam wykonać i pokażcie ten artykuł swoim facetom!

Najpierw twarz


Układamy się na plecach, a mężczyzna klęka za naszą głową, nabiera na ręce i rozsmarowuje na nich olejek do ciała (najlepiej zapach, który na nas szczególnie działa), następnie przenosi go na naszą twarz rozpoczynając od przesuwania palcami po brodzie i konturach warg. Potem warto aby przeniósł swoje palce na brwi, czoło, a następnie  łączenie skóry z włosami oraz linie od uszu do szczęki. Obowiązkowo musi pamiętać także o samych uszach!

Przechodzimy do pleców

Zmieniamy swoją pozycję przekręcając się na brzuch. Wtedy to partner ma nam okrakiem siąść na udach, ponownie nabrać olejku i zacząć go rozprowadzać na pośladkach ściskając je ku sobie nawzajem z coraz większym natężeniem siły. Powinien też masować zagłębienie w okolicach pleców. Następnie partner skupia się na jednej stronie ciała, a potem na drugiej. Najlepiej aby mężczyzna wymasował także nasz kręgosłup układając swoje dłonie po jego dwóch stronach kciukami w kierunku głowy i przesuwając nimi do góry.

Masaż erotyczny - pokaż mężczyźnie jak ma go wykonać

Masaż erotyczny - pokaż mężczyźnie jak ma go wykonać


Czas na biust


Chyba żadnej z nas nie trzeba tłumaczyć ile mężczyzna może zdziałać przez skuteczne stymulowanie biustu. Musi ponownie nabrać olejku i masować piersi pełnymi dłońmi robiąc koliste ruchy. Później dozwolone jest nawet podszczypywanie, a także okrężnymi ruchami pieszczenie sutków.

Zimny dodatek

Kiedy nasze ciało jest już pobudzone, idealnie sprawdzi się kostka lodu, która prowadzona od szyi przez brzuch i piersi do nóg wprowadzi dreszczyk podniecenia.

Ciepły dodatek

Podobnie jak lód, skutecznie zadziała po nim ciepłe powietrze z suszarki...szczególnie we wrażliwych miejscach.

Na koniec coś, co nie każda musi lubić - brzuch

Po wcześniejszym pobudzeniu nie każdej z nas musi odpowiadać powrót do masażu i to często najbardziej wstydliwej części ciała, jaką jest brzuch, aczkolwiek jeżeli chcecie, najlepiej jeżeli partner zrobi to kolistymi ruchami za pomocą całej powierzchni dłoni. Jeden z najwrażliwszych punktów naszego ciała znajduje się kilka cm pod pępkiem i niektórym może sprawić przyjemność jego delikatne uciskanie.

Jakie elementy masażu erotycznego Wy wprowadzacie do swojego życia seksualnego?


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 25.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Aurora
Tylko w filmach, faceci są mistrzami seks-masażu. Taki instruktaż przyda się każdemu :)
Dodano: 2014-07-28 07:21:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×