Tajniki damskiej masturbacji

Masturbacja jest cielesnym doznaniem niosącym za sobą nie tylko chęć rozkoszy, ale również poznanie własnej kobiecości. Jest doskonałym sposobem na przeżycie orgazmu, a tym samym poprawę nastroju. Co zatem zrobić i jakich technik użyć, by poznawanie ciała było jeszcze bardziej przyjemne?

masturbacja

Pozycja

Aby sprawić sobie prawdziwą przyjemność i poczuć nieziemską rozkosz poprzez masturbację, należy przyjąć odpowiednią pozycję. Każda kobieta z pewnością potrzebuje czegoś innego, dlatego techniki bywają przeróżne. Podstawą jest przybranie odpowiedniej dla siebie pozycji. Trzeba czuć całkowite rozluźnienie. Najlepiej położyć się wygodnie na plecach lub boku i rozchylić nieco uda. Potem delikatnie pieścić piersi  i okolice podbrzusza. Zwilżonym palcem zjeżdżamy coraz niżej i niżej, a następnie masujemy łechtaczkę. Wsuwamy palec do pochwy i dalej pieścimy okolice piersi. Wszystko to powinno przynieść paniom pełną satysfakcję seksualną. Osiągną bowiem pożądany orgazm.

Za każdym razem można zmieniać swoją pozycję, aby nieco urozmaicić erotyczne igraszki. Jeśli natomiast nie jest to wystarczające, należy użyć czegoś więcej – np. zabawek seksualnych. Wibratory sprawdzą się w każdej sytuacji. Co więcej, można ich używać we wszystkich pozycjach. Zwłaszcza jeśli ktoś ma ochotę na intensywniejszą stymulację. Można wtedy przyjąć pozycję kucającą i wspomagać się wibratorem. Warto dodatkowo pobudzać łechtaczkę, by osiągnąć silne doznania seksualne.

Dyskretna przyjemność

Zwolenniczek masturbacji jest bardzo wiele. Niektóre z nich pragną robić to tak często, że nie przeszkadza im nawet miejsce w którym się znajdują. Jeśli zatem znajdziemy się np. w kinie czy bibliotece, możemy urozmaicić sobie czas poprzez przyjemną i delikatną masturbację. Jak? Nic prostszego. Wystarczy mieć na sobie obcisłe dżinsy, które wręcz wpijają się w krocze i nie mieć na sobie bielizny. To sprawi, że podczas zaciskania ud można doprowadzić się do "niebiańskich" rozkoszy nawet w miejscu publicznym.

Tkanina

Nawet kawałek materiału może posłużyć paniom do silnych doznań erotycznych. Najpierw jednak, należy przyjąć odpowiednią pozycję i zamiast palca, użyć ręcznika lub prześcieradła do pobudzenia łechtaczki. Wystarczy zwinąć w odpowiedni sposób kawałek tkaniny i umieścić między wargami sromowymi, doprowadzając się do upragnionego orgazmu. Co ciekawe, dłonie mogą w tym czasie wzbogacić doznania, pieszcząc piersi lub inne partie ciała.

Woda

Najciekawszym sposobem na rozbudzenie zmysłów u kobiety jest zwykły strumień wody. Można użyć do tego celu prysznica ręcznego. Strumień wody wydobywa się z niego pod wysokim ciśnieniem. Kierując więc wodę w okolice łechtaczki, można uzyskać intensywną stymulację.


Źródło: womenshealthmag.com

Przeczytaj również:

Viagra dla kobiet

Dlaczego uprawiamy seks?

Seksfakty, których nie znacieDodał(a): Marcelina Romańska , Piątek 20.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Zuza77
Ja rozumiem, że czasem jest taka potrzeba, ale od czego w końcu są faceci ...
Dodano: 2012-01-23 13:25:17 Zgłoś nadużycie
Minima
bardzo ważny w tym wypadku jest nastrój, jeśli kobieta jest chętna to wiadomo, że łatwiej jej się zaspokoić...
dla mnie istotny jest też dzień cyklu...jeśli czuję pożądanie to mogę się doprowadzić nawet do 5 orgazmów jeden po drugim;)
Dodano: 2012-01-21 20:27:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×