Męski pas cnoty

Jak się okazuje męskie orgazmy da się ograniczyć. Wszystko po to, by dać nam kobietom to, czego naprawdę potrzebujemy. Prawdziwa rozkosz, chwile uniesień i zawirowań. To wszystko dzięki męskim pasom cnoty!

pas cnoty

Mężczyźni nie muszą  w nieskończoność "delektować się" orgazmami. Kobiety też pragną osiągać "szczyty" i być spełnione po upojnych chwilach w objęciu faceta. To właśnie dzięki pasom cnoty mają taką możliwość. A jakie jest działanie tych "grzechu wartych" urządzeń? Możemy się o tym przekonać choćby na...Dzień Kobiet!

Historia pasa cnoty jest bardzo długa. Już kilka wieków temu używano go jako środka chroniącego przed zdradom czy nawet masturbacjom. Obecnie pasy cnoty składają się z obręczy zapinanej przy podstawie penisa. Sam kształt urządzenia jest zbliżony do męskiego członka. Oczywiście nie brakuje też kłódki. Prawidłowo założona "zabawka" uniemożliwia osiągnięcie erekcji. Co więcej penis pozostaje przez cały czas "na uwięzi". Pomyślcie więc drogie panie o "seksownym" gadżecie dla swojego mężczyzny. Jedno jest pewne - nie pożałujecie! Możliwe, że zdecydowanie bardziej zaspokoicie siebie, swoje potrzeby i niespożyte pokłady energii drzemiące w was każdego dnia.

Tekst: Iza Hofman

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Moda na seks grupowy

Seks według Polaków
Dodał(a): Iza Hofman , Piątek 23.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
loficoza
Polecam portal http://potencia.pl/ Jedyny., subiektywny ranking preparatów na potencję. Teraz wiem, że nie wszystko złoto, co się świeci - czyli nie wszystko co reklamują działa!!! Mam tu na myśli tabletki Braveran... które są jedna wielką ściemą! Stosowałem przez miesiąc, moja potencja nie poprawiła się, a ja wylądowałem w szpitalu!
Dodano: 2016-09-16 09:06:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×