Mężczyzna usłyszał wyrok 2,5 roku więzienia za... seks na plaży!

Seks na plaży z pewnością jest niezwykłą przygodą... Pewien mężczyzna będzie musiał jednak zapłacić za taką chwilę zapomnienia wysoką cenę.

seks na plaży.jpg

Mężczyzna usłyszał wyrok 2,5 roku w więzieniu za... seks na plaży!

Seks na plaży może być ciekawym doświadczeniem, jednak nawet podczas spełniania takich niezwykłych fantazji należy zachować pewną przyzwoitość... Pewna para jednak dała się mocno ponieść pożądaniu i będzie ich to sporo kosztowało.

Na Florydzie,  40-letni Jose Caballero i jego o połowę młodsza dziewczyna, Elissa Alvarez, zostali przyłapani i nagrani, jak uprawiają seks na plaży w Manatee County na Florydzie w USA. Co więcej, jak donosi The Washington Post para nie miała oporów, by robić to na oczach kilku dorosłych i... dzieci.

Obrońca pary zauważył, że na nagraniu nie widać genitaliów żadnego z oskarżonych, a sam Jose Caballero w sądzie twierdził, że to, co robił na plaży ze swoją partnerką to nie był stosunek, a wykonanie tańca.

 

- Mówienie, że to był taniec, to obrażanie inteligencji - podsumował podczas procesu prokurator.

Oskarżyciel zażądał dla Caballero kary 15 lat pozbawienia wolności, ze względu na to, że mężczyzna był już skazany za handel narkotykami, a także oskarżony o lubieżne zachowanie w miejscu publicznym.

Zobacz też: SEKS NA PLAŻY - 5 POWODÓW, DLACZEGO MOŻE CI SIĘ NIE SPODOBAĆ 

W ostateczności Jose Caballero usłyszał wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności, a jego 21-letnia partnerka Elissa Alvarez, spędzi w więzieniu 60 dni. Co więcej, mężczyzna zostanie wpisany na listę przestępców seksualnych, co sprawia, że w przyszłości nie będzie mógł mieszkać w pobliżu parku, przedszkola, szkoły, czy placu zabaw.

Para zapowiedziała apelację od wyroku i nie poczuwa się do winy, co więcej, zapowiedzieli, że w przyszłości nie zamierzają się powstrzymywać od podobnych zachowań...

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 14.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×